Home / Novinky / Firemní blog / CAREL a SPRSUN posilují strategické partnerství pro vylepšenou technologii a řešení tepelných čerpadel

CAREL a SPRSUN posilují strategické partnerství pro vylepšenou technologii a řešení tepelných čerpadel

Zobrazení:1     Autor:Editor webu     Čas publikování: 2023-05-11      Původ:Stránky


Guangzhou, Čína - Aby výrobce tepelných čerpadel SPRSUN neustále zlepšoval kvalitu a účinnost svých produktů, posílil své strategické partnerství s výrobcem regulátorů CAREL při slavnostním podpisu, který se konal 9. května. Cílem této spolupráce je pokročit ve vývoji a integraci špičkových technologie v nabídkách obou společností, což v konečném důsledku poskytuje klientům významnější výhody.

微信图片_20230510145034 (1)


Poptávka po energeticky účinných a udržitelných řešeních vytápění a chlazení exponenciálně rostla.V posledních několika letech se objevuje stále více nových továren na tepelná čerpadla a obchodníků s různými schopnostmi.Proto je pro značky tepelných čerpadel velmi důležité vybrat si továrnu OEM/OEM orientovanou na kvalitu.Jako výrobce tepelných čerpadel od roku 1999 společnost SPRSUN vždy dodržovala používání příslušenství nejvyšší kvality k výrobě špičkových tepelných čerpadel a jejich akumulované výrobní a výrobní zkušenosti za posledních 24 let také zajistily úroveň kontroly kvality. produktů.Aby toho bylo dosaženo, SPRSUN spolupracuje se strategickými partnery, jako je CAREL, se stejným závazkem k inovacím, kvalitě a udržitelnosti.To odráží odhodlání SPRSUN k dlouhodobému úspěšnému rozvoji.

微信图片_20230510145038 (1)


CAREL, renomovaný výrobce ovladačů a řešení pro klimatizaci, chlazení a vytápění, se ukázal jako ideální partner pro SPRSUN.S dlouhou historií poskytování produktů a služeb nejvyšší kvality jsou řídicí jednotky CAREL známé svou energetickou účinností, spolehlivostí a uživatelskou přívětivostí.


'Jsme nadšeni ze spolupráce se společností CAREL, která sdílí naše hodnoty a vizi budoucnosti odvětví tepelných čerpadel,' řekl Jason yao, předseda SPRSUN.'Toto partnerství nám umožní začlenit špičkové technologie a inovativní řešení do našich produktů, což povede k vyšší účinnosti, spolehlivosti a udržitelnosti.'


Toto partnerství povede k nové úrovni synergie mezi těmito dvěma společnostmi, což jim umožní vzájemně využít své odborné znalosti a zdroje.CAREL dodá SPRSUN chytré ovladače, které zajistí kvalitu a množství podle potřeby a umožní SPRSUN dále optimalizovat výkon tepelného čerpadla.

微信图片_20230510145041 (1)

'Jsme nadšeni z partnerství se společností SPRSUN, která se etablovala jako přední poskytovatel špičkových tepelných čerpadel,' řekl mluvčí CAREL.'Toto partnerství nám umožní využít naše odborné znalosti v oblasti kontrolérů a řešení, abychom mohli dodávat integrovaná, pro budoucnost připravená řešení, která splňují vyvíjející se potřeby našich klientů.'

Očekává se, že globální trh s tepelnými čerpadly poroste v letech 2020 až 2027 s CAGR o 8,5 % a do roku 2027 dosáhne 94,42 miliard USD, podle zprávy Allied Market Research.Tento růst je primárně poháněn rostoucí poptávkou po energeticky účinných řešeních, vládními iniciativami na podporu využívání obnovitelné energie a pokroky v technologii tepelných čerpadel.

V této souvislosti je partnerství mezi CAREL a SPRSUN aktuální a zásadní pro řešení vyvíjejících se potřeb trhu.

Díky tomuto strategickému partnerství mohou klienti očekávat řadu výhod, včetně:

Vylepšená energetická účinnost: Integrace chytrých ovladačů CAREL do tepelných čerpadel SPRSUN povede k lepší správě energie a celkové účinnosti, snížení spotřeby energie a nákladů pro koncové uživatele.

Vylepšený výkon a spolehlivost: Pokročilé funkce CAREL, jako je autodiagnostika a síťové připojení, přispějí k optimalizaci výkonu tepelného čerpadla SPRSUN a minimalizují prostoje kvůli údržbě nebo technickým problémům.

Řešení pro budoucnost: Začleněním nejnovějších průmyslových trendů a technologických pokroků budou tepelná čerpadla SPRSUN lépe vybavena, aby vyhovovala měnícím se požadavkům trhu a zajistila klientům dlouhodobou hodnotu.

Pevný závazek k udržitelnosti: CAREL i SPRSUN sdílejí odhodlání vyvíjet produkty a postupy šetrné k životnímu prostředí.Toto partnerství posílí jejich společné úsilí o minimalizaci dopadu jejich provozu na životní prostředí a podporu využívání obnovitelných zdrojů energie.


微信图片_20230510145030 (1)

O společnosti CAREL

CAREL navrhuje a vyrábí řešení pro aplikace HVAC/R (vytápění, ventilace, klimatizace a chlazení).Společnost nabízí mnoho produktů a služeb, včetně digitálních služeb IoT, adiabatických zvlhčovačů, programovatelných ovladačů, parametrických ovladačů chlazení a dalších.


O SPRSUN

SPRSUN je profesionální výrobce tepelných čerpadel poskytující energeticky účinná a ekologická řešení vytápění.Nabízejí širokou škálu produktů, včetně vzduchových zdrojů, DC invertorů a tepelných čerpadel EVI, určených pro rezidenční i komerční klientelu.


微信图片_20230510145322 (1)


Všechna odeslaná vložení budou přidána během syndikace.

---------------------------

Níže je uveden Media Contact/NAP pro vaše vydání.To se zobrazí v dolní části každého syndikovaného vydání.Ujistěte se, že jsou tyto informace správné.(* označuje povinné a nemůže zůstat prázdné):


Název společnosti*: SPRSUN

Kontaktní osoba:Jenny Wu

Telefon: 0086-20-82181867

Adresa: No.15 Tangxi Road, Yinsha Industrial Park, Xintang, Zengcheng District

Město: Guangzhou

Stát: Guangdong

PSČ: 511338

Země*: CN

Webová stránka*: https://www.sprsunheatpump.com/

Related Heat Pump Articles

 • Rozdíl mezi spirálou výparníku a spirálou kondenzátoru

  2023-12-01

  Cívky kondenzátoru a výparníku jsou obvykle spojeny s velkoobchodními tepelnými čerpadly.V zásadě jsou všechny AC s chladivy vybaveny výparníkovými a kondenzátorovými spirálami, které jim umožňují provádět chlazení a vytápění podle potřeby.Cívka výparníku zachycuje teplo přítomné ve vzduchu v místnosti a přenáší jej Přečtěte si více
 • Kompletní průvodce: Náklady na tepelné čerpadlo zdroje vzduchu

  2022-01-07

  Tepelná čerpadla se překvapivě stala „nezbytným“ spotřebičem pro svou schopnost nabídnout pohodlný a spolehlivý zdroj energie pro každého, kdo chce ohřát své bazény nebo zůstat v teple uvnitř.Pokud chcete investovat do topné nebo chladicí jednotky, tepelná čerpadla jsou bezesporu vhodnou variantou pro vaše potřeby Přečtěte si více
 • Nejlepší výrobci vzduchových tepelných čerpadel roku 2022

  2021-10-30

  Vzduchová tepelná čerpadla jsou vysoce účinným a obnovitelným řešením vytápění pro mnoho majitelů nemovitostí.Tato hodnotná zařízení pomáhají šetřit peníze na účtech za energii, mají nízkou uhlíkovou stopu, mají vysoký sezónní koeficient výkonu (SCOP), lze je využít k vytápění a chlazení, mají nízkou hlavní Přečtěte si více
 • Pro splnění požadavků projektu China North „Coal to Electric“ společnost Sprsun

  2016-08-19

  Severovýchodní region v posledních letech generuje příliš mnoho energie, což vážně přispělo ke smogu, upozornilo prohlášení Národní energetické správy (NEA). NEA naléhala na region, aby zrušil nebo odložil projekty výroby elektřiny z uhlí se společnou kapacitou přes 7,5 milionu kilowattů.Regiony s mírou plýtvání energií vyšší než 20 procent by měly zastavit nové projekty. K nahrazení uhelných kotlů byly zvoleny tepelná čerpadla, elektrické kotle,11druhy způsobů vytápění. Přečtěte si více

Recommended Heat Pump Products

Air Source Monoblock Heat Pumps forHot Water/House Heatin

Guangzhou SPRSUN New Energy Technology Development Co., Ltd.

Profesionální výrobce tepelných čerpadel od roku 1999
No.15 Tangxi Road, Yinsha lndustrial Park, Xintang, Zengcheng , Guangzhou, Guangdong, China, 511338

Kontaktujte SPRSUN. Podpora 7/24. Odpovíme vám co nejdříve!

Tel: 0086-20-82181867
Phone: 0086-18933985692 
WhatsApp: 0086-18933985692