Jsi tady: Home / Company Profile
0+
Více než 23 let zkušeností s tepelnými čerpadly
0+
Prodeje ve více než 60 zemích a regionech
0+
Více než 560 strategických partnerů po celém světě
0+
Měsíční kapacita více než 25 000 jednotek
Prodej tepelných čerpadel po celém svě
tě již více než 24 let​​​​​​​
SPRSUN je profesionální výrobce tepelných čerpadel založený v roce 1999. Jako jeden z předních výrobců tepelných čerpadel v Číně vyrábí SPRSUN různé typy tepelných čerpadel, včetně tepelných čerpadel vzduch-voda, DC invertorových tepelných čerpadel a bazénových tepelných čerpadel. Tepelná čerpadla jsou vyráběna v souladu s normou EN14511 s certifikáty CCC, CE, CB, SAA, ROHS, TÜV a ERP. SPRSUN spolupracuje s předními společnostmi, jako jsou Panasonic, CAREL, Grundfos, Copeland, Mitsubish a Sanyo, aby byla zajištěna nejvyšší kvalita. V průběhu let vynikající výrobky založené na špičkové technologii a profesionálním servisu vysloužily firmě SPRSUN reputaci jednoho z předních dodavatelů tepelných čerpadel na celém světě.

 • 4
  4 výrobní linky
  ​​​​​​​
 • 600+
  Více než 600 
  zaměstnanců
 • 30000+
  Více než 30 000m2 
  tovární plochy
Milník

1999

SPRSUN was founded, focusing on solar water heater.

2003

SPRSUN was involved in the first central hot water system.

2005

SPRSUN developed first commercial air-to-water heat pump and obtained ISO 9001, ISO 14001 & CE certificates.

2006

SPRSUN’s first mass order for commercial air-to-water heat pumps was exported to Europe.

2011

The manufacturing base was built in Development Zone of Guangzhou.

2012

SPRSUN obtained 3C certificate & EN14511 test report from TUV.

2013

SPRSUN was honored as one of the top ten heat pump brands in China for the 1st time
SPRSUN’s EVI -25°C cold climate heat pumps have attracted many customers worldwide.

2014

SPRSUN was awarded as a high-tech enterprise and was once again honored as one of the top ten heat pump brands in China.

2016

The manufacturing base of SPRSUN was expanded by three times.

2017

SPRSUN was honored as one of the top 10 heat pump brands in China for the 3rd time and developed DC inverter heat pumps.

2018

SPRSUN designed the wifi control function for air source heat pump.

2020

SPRSUN enhanced DC inverter heat pumps & obtained ERP A+++ certificate.

2021

R32 DC inverter heat pumps were developed.
Továrna
K dispozici jsou dohromady 4 výrobní linky, což umožňuje vyrobit více než 25 000 ks tepelných čerpadel za měsíc. Moderní vybavení a zkušení pracovníci nám umožňují takovou výrobní kapacitu při zachování maximální kvality.
 
 
Technologie
 
Pokročilá invertorová technologie
S použitím DC invertorových kompresorů a DC invertorových regulátorů mohou invertorová tepelná čerpadla SPRSUN ERP A+++ DC pracovat s vysokou frekvencí a ohřívat vodu vyšší rychlostí. Když teplota dosáhne nastavené hodnoty, tepelné čerpadlo začne pracovat na nízké frekvenci s menší spotřebou elektrické energie jen pro udržení teploty.
 
Inteligentní systém dálkového ovládání
S vlastním systémem inteligentního dálkového ovládání CGK online jsou naše tepelná čerpadla vybavena vysoce integrovanými řídícími funkcemi, které lze ovládat pomocí vzdálené aplikace. Systém je snadno ovladatelný, stabilní a je skutečně chytrým operačním systémem.
 
 
Ultranízkoteplotní provoz
Technologie EVI (Enhanced Vapor Injection) je použita u našich tepelných čerpadel pro chladné podnebí. Technologie EVI (technologie vylepšeného vstřikování par chladiva) výrazně zlepšuje topný výkon při nízkých teplotách. V chladném podnebí technologie EVI zvyšuje topný výkon o 30 % ve srovnání s tradičními tepelnými čerpadly.
 
Inteligentní odmrazování
SPRSUN samostaně a nezávisle vyvinul svůj vlastní inteligentní režim řízení odmrazování PID. Jednotka se automaticky přepne do režimu odmrazování až když vznikne potřeba odmarozovat a jsou spolněny podmínky odmrazování. Tím je dosaženo energetických úspor a zvýšení spolehlivosti a hospodárnosti tepelného čerpadla.
 
Kontrola kvality QC
Všichni víme, že kontrola kvality je důležitá. Každé tepelné čerpadlo SPRSUN prochází přísnými testy kvality, aby bylo zajištěno, že naše jednotky tepelných čerpadel vydrží drsné počasí, vlhkost, plísně a další reálné podmínky. Zajišťování kvality je implementováno v celém výrobním řetězci, od kontroly návrhu systému, vstupní kontroly materiálu, kontroly roubování trubek až po testování konečné montáže

Kontrola konstrukčního návrhu

Kontrola návrhu systému a komponent, vnějšího krytu, potrubí, kabeláže

Kontrola kvality vstupního materiálu a komponent

Posouzení dodavatele, kontrola kvality materiálu, kontrola těsnosti výměníku tepla, kontrola elektrické jednotky

Kontrola těsnosti výměníku tepla, kontrola elektrické jednotky

Ohýbání trubek, vrtání otvorů do trubek, úzké a rozšiřující otvory, hladce leštěné, mytí a čištění, svařování

Kontrola montáže

Svařování, kontrola těsnosti, vakuum, plnění chladiva, lepení izolace potrubí, lepení tlumicí plochy, připojení řídicího systému

Vysoce kvalitní značkové komponenty

Jako společnost zaměřená na spokojenost zákazníků, SPRSUN spolupracuje s předními společnostmi, jako jsou Panasonic, CAREL, Grundfos, Copeland, Mitsubish, Schneider a Sanyo tak, aby byla zajištěna nejvyšší kvalita. Například partnerství se společností CAREL přináší společnosti SPRSUN a jejím produktům výhodu, protože tepelná čerpadla DC Inverter s řízením CAREL nabízejí lepší technologii a větší příležitost ke spokojenosti zákazníků.
Certifikáty
SPRSUN patří do desítky nejvýznamnějších výrobců tepelných čerpadel v Číně. Tepelná čerpadla jsou vyráběna v souladu s normou EN14511 s certifikáty CCC, CE, ISO, SAA, RoHS, KEYMARK a ERP certifikací. Naše nejnovější DC invertorová tepelná čerpadla byla ohodnocena energetickým štítkem ERP A+++ od TÜV SÜD, což je nejvyšší dostupné hodnocení. Energetický štítek ERP udává energetickou účinnost výrobků. Hodnotící systém A až G se používá k hodnocení účinnosti výrobků, jako jsou tepelná čerpadla. Abychom našim partnerům usndnili dovážet naše výrobky do jejich zemí, můžeme jim dokonce pomoci požádat o certifikáty požadované jejich trhy.
Partnerství
Tepelná čerpadla SPRSUN se nyní vyvážejí do celého světa. V současné době máme síť distributorů a zástupců ve více než 30 zemích. SPRSUN také spolupracuje s místními společnostmi zabývajícími se tepelnými čerpadly pro OEM/ODM. V případě požadavku můžeme přizpůsobit a vyrobit evropská standardní tepelná čerpadla pod značkami našich partnerů.
 
Výstavy

Guangzhou SPRSUN New Energy Technology Development Co., Ltd.

Profesionální výrobce tepelných čerpadel od roku 1999
No.15 Tangxi Road, Yinsha lndustrial Park, Xintang, Zengcheng , Guangzhou, Guangdong, China, 511338

Kontaktujte SPRSUN. Podpora 7/24. Odpovíme vám co nejdříve!

Tel: 0086-20-82181867
Phone: 0086-18933985692 
WhatsApp: 0086-18933985692