Home / Heat Pump Blog / Novinky z oboru / Průmyslový blog / Mohou tepelná čerpadla vzduch-voda fungovat v chladném počasí?

Mohou tepelná čerpadla vzduch-voda fungovat v chladném počasí?

Zobrazení:1     Autor:Editor webu     Čas publikování: 2018-09-21      Původ:Stránky

S blížícím se zimou se oproti jaru, létu a podzimu výrazně zvýší poptávka po ohřívačích vody s tepelným čerpadlem.Pro průmysl domácích ohřívačů vody jsou vzduchové ohřívače vody stále populárnější díky svým výhodám v oblasti úspory energie a bezpečnosti.Někteří obyvatelé sítě však zpochybňují tento typ nových energetických tepelných čerpadel.Zajímá je například, zda by tepelná čerpadla vzduch-voda fungovala v chladném počasí.


Při výběru tepelného čerpadla je třeba zvážit nejnižší teplotu ve vaší oblasti.Je pravdou, že vzduchová tepelná čerpadla využívají k výrobě teplé vody vzduch.A také platí, že když je teplota nižší než -10, protože teplota je příliš nízká, tepelný výkon běžných vzduchových tepelných čerpadel a ohřívačů vody by se snížil.Je však neobjektivní tvrdit, že tepelná čerpadla vzduch-voda nelze používat při nízkých teplotách.


S pokrokem technologie tepelných čerpadel byly vyvinuty produkty nízkoteplotních vzduchových tepelných čerpadel, které využívají nejnovější pokročilé Vylepšené vstřikování par kompresorová technologie k vyřešení problému nízké účinnosti vytápění v chladné oblasti.Tento typ tepelných čerpadel se nazývá tepelná čerpadla EVI.


tepelná čerpadla EVI


V severní Evropě a dalších oblastech s chladným klimatem byla tepelná čerpadla vzduch-voda EVI úspěšně použita k dosažení ultranízkoteplotního vytápění domu a zásobování teplou vodou.Nízkoteplotní prostředí již proto není nevýhodou produktů se zdrojem vzduchu na severním trhu.


Vzduchová tepelná čerpadla Sprsun EVI jsou navržena speciálně pro ohřev užitkové vody a vytápění domu v chladných oblastech, kde nejnižší teplota vzduchu dosahuje -25℃.Pro podrobné funkce produktu si prosím prohlédněte naše Tepelná čerpadla vzduch-voda EVI.


Related Heat Pump Articles

 • Rozdíl mezi spirálou výparníku a spirálou kondenzátoru

  2023-12-01

  Cívky kondenzátoru a výparníku jsou obvykle spojeny s velkoobchodními tepelnými čerpadly.V zásadě jsou všechny AC s chladivy vybaveny výparníkovými a kondenzátorovými spirálami, které jim umožňují provádět chlazení a vytápění podle potřeby.Cívka výparníku zachycuje teplo přítomné ve vzduchu v místnosti a přenáší jej Přečtěte si více
 • Kompletní průvodce: Náklady na tepelné čerpadlo zdroje vzduchu

  2022-01-07

  Tepelná čerpadla se překvapivě stala „nezbytným“ spotřebičem pro svou schopnost nabídnout pohodlný a spolehlivý zdroj energie pro každého, kdo chce ohřát své bazény nebo zůstat v teple uvnitř.Pokud chcete investovat do topné nebo chladicí jednotky, tepelná čerpadla jsou bezesporu vhodnou variantou pro vaše potřeby Přečtěte si více
 • Nejlepší výrobci vzduchových tepelných čerpadel roku 2022

  2021-10-30

  Vzduchová tepelná čerpadla jsou vysoce účinným a obnovitelným řešením vytápění pro mnoho majitelů nemovitostí.Tato hodnotná zařízení pomáhají šetřit peníze na účtech za energii, mají nízkou uhlíkovou stopu, mají vysoký sezónní koeficient výkonu (SCOP), lze je využít k vytápění a chlazení, mají nízkou hlavní Přečtěte si více
 • Pro splnění požadavků projektu China North „Coal to Electric“ společnost Sprsun

  2016-08-19

  Severovýchodní region v posledních letech generuje příliš mnoho energie, což vážně přispělo ke smogu, upozornilo prohlášení Národní energetické správy (NEA). NEA naléhala na region, aby zrušil nebo odložil projekty výroby elektřiny z uhlí se společnou kapacitou přes 7,5 milionu kilowattů.Regiony s mírou plýtvání energií vyšší než 20 procent by měly zastavit nové projekty. K nahrazení uhelných kotlů byly zvoleny tepelná čerpadla, elektrické kotle,11druhy způsobů vytápění. Přečtěte si více

Recommended Heat Pump Products

Air Source Monoblock Heat Pumps forHot Water/House Heatin

Guangzhou SPRSUN New Energy Technology Development Co., Ltd.

Profesionální výrobce tepelných čerpadel od roku 1999
No.15 Tangxi Road, Yinsha lndustrial Park, Xintang, Zengcheng , Guangzhou, Guangdong, China, 511338

Kontaktujte SPRSUN. Podpora 7/24. Odpovíme vám co nejdříve!

Tel: 0086-20-82181867
Phone: 0086-18933985692 
WhatsApp: 0086-18933985692