Home / Novinky / Firemní blog / Nová invertorová tepelná čerpadla SPRSUN EVI přitahují pozornost na Intersolar 2019

Nová invertorová tepelná čerpadla SPRSUN EVI přitahují pozornost na Intersolar 2019

Zobrazení:0     Autor:Editor webu     Čas publikování: 2019-05-16      Původ:Stránky

SPRSUN, profesionální výrobce tepelných čerpadel založený v roce 1999, se účastní výstavy Intersolar 2019 od 15. do 17. května se svými novými vzduchovými invertorovými tepelnými čerpadly EVI pro vytápění a chlazení chladných prostor.První den veletrhu se tepelným čerpadlům SPRSUN dostává velké pozornosti a dotazů od potenciálních zákazníků.K poskytování vynikajících produktů a služeb nabízí tým SPRSUN skvělou propagační kampaň na Intersolar Exhibition 2019.


SPRSUN tepelných čerpadel na Intersolar 2019

O akci Intersolar 2019

E-kupóny v hodnotě 300 USD

Od 15. května do 31. května 2019 se mohou návštěvníci přihlásit na web SPRSUN (www.sprsunheatpump.com) a získat 300 USD E-kupóny vyplněním svých kontaktních údajů.Jeden 300 USD E-kupón lze použít pro objednávky tepelného čerpadla v hodnotě 4 000 USD nebo vyšší;dva E-kupóny za $ 8000+;bez omezení množství E-kuponu.E-kupón platí pro objednávky tepelného čerpadla potvrzené a zaplacené do 30. června 2019.


Prodloužená záruka

U objednávek potvrzených do 30. června 2019 se záruční doba prodlouží z 18 měsíců na 24 měsíců zdarma.


Vrácená cena vzorku

U nových zákazníků může být hodnota vzorových nákladů odečtena z vašich budoucích objednávek maximálně do výše 10 % z celkové částky objednávky tepelného čerpadla, a to bez časového omezení.


SPRSUN tepelná čerpadla EVI na veletrhu Intersolar 2019


O invertorových tepelných čerpadlech EVI

SPRSUN nízkoteplotní invertorová tepelná čerpadla se vzduchovým zdrojem EVI jsou navržena pro vytápění a chlazení domu v chladném počasí, kde nejnižší teplota vzduchu dosahuje -25℃, s následujícími důležitými vlastnostmi:


Nízká okolní teplota (-25℃~43℃):

Díky spirálovému kompresoru technologie Enhanced Vapor Injection (EVI) může tepelné čerpadlo EVI pracovat stabilně i při nízkých teplotách.


Zlepšená účinnost vytápění:

Když teplota dosáhne nastavené hodnoty, automaticky se přepne do nízkofrekvenčního provozního režimu a efekt úspory energie je pozoruhodný.


Zkrácená doba rozmrazování:

Frekvenční měnič umožňuje invertorovému tepelnému čerpadlu vzduch-zdroj EVI automaticky upravovat provozní frekvenci kompresoru podle okolní teploty.Když jednotka potřebuje odmrazovat, použije vysokofrekvenční provoz, který výrazně zkracuje dobu odmrazování a tím zlepšuje účinnost ohřevu.


Konstantní vnitřní teplota:

SPRSUN Invertorová tepelná čerpadla EVI mohou pracovat v rozsahu 30Hz až 70Hz, vydávat a využívat tepelnou energii podle prostředí a nastavené teploty.Invertorová tepelná čerpadla mohou po dosažení nastavené teploty udržovat nastavenou teplotu s nižší provozní frekvencí a nebudou se často spouštět ani vypínat.


SPRSUN tepelných čerpadel na Intersolar 2019

SPRSUN tepelná čerpadla EVI na veletrhu Intersolar 2019Related Heat Pump Articles

 • Rozdíl mezi spirálou výparníku a spirálou kondenzátoru

  2023-12-01

  Cívky kondenzátoru a výparníku jsou obvykle spojeny s velkoobchodními tepelnými čerpadly.V zásadě jsou všechny AC s chladivy vybaveny výparníkovými a kondenzátorovými spirálami, které jim umožňují provádět chlazení a vytápění podle potřeby.Cívka výparníku zachycuje teplo přítomné ve vzduchu v místnosti a přenáší jej Přečtěte si více
 • Kompletní průvodce: Náklady na tepelné čerpadlo zdroje vzduchu

  2022-01-07

  Tepelná čerpadla se překvapivě stala „nezbytným“ spotřebičem pro svou schopnost nabídnout pohodlný a spolehlivý zdroj energie pro každého, kdo chce ohřát své bazény nebo zůstat v teple uvnitř.Pokud chcete investovat do topné nebo chladicí jednotky, tepelná čerpadla jsou bezesporu vhodnou variantou pro vaše potřeby Přečtěte si více
 • Nejlepší výrobci vzduchových tepelných čerpadel roku 2022

  2021-10-30

  Vzduchová tepelná čerpadla jsou vysoce účinným a obnovitelným řešením vytápění pro mnoho majitelů nemovitostí.Tato hodnotná zařízení pomáhají šetřit peníze na účtech za energii, mají nízkou uhlíkovou stopu, mají vysoký sezónní koeficient výkonu (SCOP), lze je využít k vytápění a chlazení, mají nízkou hlavní Přečtěte si více
 • Pro splnění požadavků projektu China North „Coal to Electric“ společnost Sprsun

  2016-08-19

  Severovýchodní region v posledních letech generuje příliš mnoho energie, což vážně přispělo ke smogu, upozornilo prohlášení Národní energetické správy (NEA). NEA naléhala na region, aby zrušil nebo odložil projekty výroby elektřiny z uhlí se společnou kapacitou přes 7,5 milionu kilowattů.Regiony s mírou plýtvání energií vyšší než 20 procent by měly zastavit nové projekty. K nahrazení uhelných kotlů byly zvoleny tepelná čerpadla, elektrické kotle,11druhy způsobů vytápění. Přečtěte si více

Recommended Heat Pump Products

Air Source Monoblock Heat Pumps forHot Water/House Heatin

Guangzhou SPRSUN New Energy Technology Development Co., Ltd.

Profesionální výrobce tepelných čerpadel od roku 1999
No.15 Tangxi Road, Yinsha lndustrial Park, Xintang, Zengcheng , Guangzhou, Guangdong, China, 511338

Kontaktujte SPRSUN. Podpora 7/24. Odpovíme vám co nejdříve!

Tel: 0086-20-82181867
Phone: 0086-18933985692 
WhatsApp: 0086-18933985692