Home / Novinky / Firemní blog / SPRSUN Spouští zcela nový showroom tepelných čerpadel

SPRSUN Spouští zcela nový showroom tepelných čerpadel

Zobrazení:0     Autor:Editor webu     Čas publikování: 2020-11-04      Původ:Stránky

Po několika měsících plánování, návrhů, stavebních a dekoračních prací konečně vzniká SPRSUN rozšířený a modernizovaný showroom tepelných čerpadel.Módní a stručný styl prezentace velmi odpovídá image značky SPRSUN.Nová výstavní hala, která se nachází v budově ústředí společnosti SPRSUN (Guangzhou, Čína), je nejen důležitým oknem pro prezentaci image značky, ale také důležitým nosičem, který odráží komplexní sílu společnosti.


SPRSUN Nová předváděcí místnost tepelných čerpadel

Celá výstavní hala produktů je rozdělena do dvou hlavních tematických oblastí: Showroom pro domácnost a Showroom komerčních produktů včetně Monobloková DC invertorová tepelná čerpadla se zdrojem vzduchu, Split EVI DC invertorová tepelná čerpadla se vzduchovým zdrojem, DC invertorová tepelná čerpadla se vzduchovým zdrojem pro bazény, vzduchová tepelná čerpadla pro domácnost ohřívače vody, komerční ohřívače vody s tepelným čerpadlem se vzduchem, tepelná čerpadla voda/země atd. Prostor výstavní haly je obecně rozdělen do čtyř částí: oblast image značky, oblast výstavy produktů, oblast uživatelské zkušenosti a oblast obchodního vyjednávání.Každá část je samostatná, ale vzájemně propojená.Orientace na zákazníka je plně zohledněna v procesu návrhu tak, aby byla zajištěna vysoce kvalitní zkušenost z pohledu zákazníků.


Seznam SPRSUN tepelných čerpadel

Po letech průzkumu trhu doma i v zahraničí je image špičkové značky SPRSUN hluboce zakořeněna v mezinárodním průmyslu tepelných čerpadel.Oficiální spuštění aktualizované výstavní haly SPRSUN posunulo její marketingový pokrok na novou úroveň a urychlilo modernizaci strategie značky SPRSUN.V současné době společnost provádí všestrannou optimalizační reformu, buduje silný systém provozu značky a pokračuje v prohlubování strategické pozice, horkého prodeje produktů, efektivní poprodejní podpory, vysoce kvalitních kanálů, popularity značky, reputace značky atd. se snaží poskytovat kvalitní služby pro více partnerů s novým přístupem.


SPRSUN certifikátů

Rok 2020 je pro společnost rokem nepřetržitého a stabilního rozvoje a také klíčovým rokem pro SPRSUN od kvantitativní změny ke změně kvalitativní.Posilováním managementu, technologických inovací, optimalizace výroby, transformace trhu, uvádění talentů, budování kultury a dalších aspektů si SPRSUN udržuje zdravé, stabilní a silné tempo rozvoje.I při širokém rozšíření celosvětové epidemie COVID-19 dosáhly naše zahraniční prodeje ohromného růstu.


SPRSUN Předváděcí místnost komerčních tepelných čerpadel

Nyní SPRSUN vybudoval nezávislou standardní výrobní základnu o rozloze téměř 30 000 metrů čtverečních s roční výstupní hodnotou přes 44 milionů amerických dolarů.Produkty společnosti jsou vyváženy do více než 60 zámořských zemí a regionů, včetně Evropy, Oceánie, Afriky, jihovýchodní Asie atd. Současně společnost provedla hloubkovou síť kanálů na domácích čínských trzích HVAC a dosáhl pozoruhodných úspěchů.


SPRSUN podnikání s tepelnými čerpadly

Zcela nová zážitková výstavní síň, firemní image a marketingový systém, které společnost posílila velkými investicemi, sehrály důležitou roli v transformaci a modernizaci značky.Dále bude SPRSUN dále integrovat alokaci výhodných zdrojů a vědecky vylepšit výrobní zařízení, výzkum a vývoj nových produktů, výstavbu kanálů, investice do reklamy, poprodejní servis, nábor talentů atd. Budeme se snažit dodávat lepší produkty a lepší služby našim partnerům a zákazníkům.


SPRSUN komerčních tepelných čerpadelRelated Heat Pump Articles

 • Rozdíl mezi spirálou výparníku a spirálou kondenzátoru

  2023-12-01

  Cívky kondenzátoru a výparníku jsou obvykle spojeny s velkoobchodními tepelnými čerpadly.V zásadě jsou všechny AC s chladivy vybaveny výparníkovými a kondenzátorovými spirálami, které jim umožňují provádět chlazení a vytápění podle potřeby.Cívka výparníku zachycuje teplo přítomné ve vzduchu v místnosti a přenáší jej Přečtěte si více
 • Kompletní průvodce: Náklady na tepelné čerpadlo zdroje vzduchu

  2022-01-07

  Tepelná čerpadla se překvapivě stala „nezbytným“ spotřebičem pro svou schopnost nabídnout pohodlný a spolehlivý zdroj energie pro každého, kdo chce ohřát své bazény nebo zůstat v teple uvnitř.Pokud chcete investovat do topné nebo chladicí jednotky, tepelná čerpadla jsou bezesporu vhodnou variantou pro vaše potřeby Přečtěte si více
 • Nejlepší výrobci vzduchových tepelných čerpadel roku 2022

  2021-10-30

  Vzduchová tepelná čerpadla jsou vysoce účinným a obnovitelným řešením vytápění pro mnoho majitelů nemovitostí.Tato hodnotná zařízení pomáhají šetřit peníze na účtech za energii, mají nízkou uhlíkovou stopu, mají vysoký sezónní koeficient výkonu (SCOP), lze je využít k vytápění a chlazení, mají nízkou hlavní Přečtěte si více
 • Pro splnění požadavků projektu China North „Coal to Electric“ společnost Sprsun

  2016-08-19

  Severovýchodní region v posledních letech generuje příliš mnoho energie, což vážně přispělo ke smogu, upozornilo prohlášení Národní energetické správy (NEA). NEA naléhala na region, aby zrušil nebo odložil projekty výroby elektřiny z uhlí se společnou kapacitou přes 7,5 milionu kilowattů.Regiony s mírou plýtvání energií vyšší než 20 procent by měly zastavit nové projekty. K nahrazení uhelných kotlů byly zvoleny tepelná čerpadla, elektrické kotle,11druhy způsobů vytápění. Přečtěte si více

Recommended Heat Pump Products

Air Source Monoblock Heat Pumps forHot Water/House Heatin

Guangzhou SPRSUN New Energy Technology Development Co., Ltd.

Profesionální výrobce tepelných čerpadel od roku 1999
No.15 Tangxi Road, Yinsha lndustrial Park, Xintang, Zengcheng , Guangzhou, Guangdong, China, 511338

Kontaktujte SPRSUN. Podpora 7/24. Odpovíme vám co nejdříve!

Tel: 0086-20-82181867
Phone: 0086-18933985692 
WhatsApp: 0086-18933985692