Home / Novinky / Firemní blog / SPRSUN Tepelná čerpadla s DC invertorem ERP A+++ Energetická úroveň

SPRSUN Tepelná čerpadla s DC invertorem ERP A+++ Energetická úroveň

Zobrazení:1     Autor:Editor webu     Čas publikování: 2020-03-19      Původ:Stránky

SPRSUN nedávno spustil novou sérii DC invertorová vzduchová tepelná čerpadla, který byl testován TÜV SÜD a hodnocen ERP energetickou úrovní A+++.TÜV SÜD, založená v roce 1866, je jedním z předních světových poskytovatelů technických služeb v oblasti testování, certifikace a inspekce výrobků.Tento technologický průlom, kterého dosáhl technický tým SPRSUN, vzbuzuje u zákazníků důvěru v bezpečnost, kvalitu a udržitelnost našich produktů.


9,5 A+++ Energetický štítek DC invertorové tepelné čerpadlo se vzduchovým zdrojem


Co znamená energetický štítek A+++?

Energetický štítek ERP, stanovený směrnicí EU, je navržen tak, aby zlepšil účinnost energetických produktů.Energetická účinnost spotřebičů, jako jsou pokojová topidla a ohřívače vody, je na štítku rozdělena do různých tříd účinnosti od A do G, přičemž A je energeticky nejúčinnější a G nejméně účinné.Dosud nejlepší třída energetické účinnosti je A+++.


Energetické štítky poskytují zákazníkům užitečné informace při výběru mezi různými modely nebo značkami.Tepelná čerpadla pro vytápění a/nebo TUV, která jsou vybavena standardním evropským energetickým štítkem A+++, tak představují vysoké COP a nízkou spotřebu energie.

Nejdůležitější v SPRSUN DC invertorových tepelných čerpadlech

S topným výkonem v rozsahu od 9,5 kW do 18,6 kW jsou SPRSUN monobloková DC invertorová tepelná čerpadla se vzduchovým zdrojem navržena jako multifunkční zařízení, které zajišťuje teplou užitkovou vodu, vytápění a chlazení místnosti.Spojují funkce ohřívače TUV, domovního ohřívače a prostorového chladiče v rámci jedné jednotky tepelného čerpadla, což může zákazníkům ušetřit mnoho budoucích nákladů na energii a údržbu.Níže jsou uvedeny hlavní vlastnosti našich nových DC invertorových čerpadel:

Vyšší energetická účinnost

Naše DC invertorová tepelná čerpadla dosahují energetické třídy ERP A+++ a šetří energii o více než 30 % ve srovnání s jinými běžnými vzduchovými tepelnými čerpadly.Maximální COP SPRSUN DC invertorových tepelných čerpadel dosahuje 5,65!


Nízká hlučnost

S rotačním kompresorem Panasonic a bezkomutátorovými ventilátory s DC invertorem přijímají naše tepelná čerpadla s DC invertorem nová opatření ke snížení hluku, takže zvuk jednotky je řízen na uspokojivé úrovni.


Chytré ovládání

Inteligentní ovladač CAREL s RS485 WIFI APP je použit k realizaci řízení propojení mezi jednotkou tepelného čerpadla a koncovou aplikací.Pomocí funkce Kaskáda lze ovládat více jednotek jedním panelem.


Širokonapěťová aplikace

DC invertorová tepelná čerpadla se vzduchovým zdrojem pracují normálně v rozsahu napětí 150V-260V (1ph) nebo 330V-450V (3ph), aby se snížil dopad nestability napětí na životní prostředí.


Inteligentní odmrazování

Inteligentní technologie odmrazování činí optimální rozhodnutí o odmrazování, aby minimalizovala spotřebu energie a zvýšila spokojenost zákazníků.

Záruka

SPRSUN nabízí 24měsíční záruku.Pokud do 24 měsíců od data dodání dojde k nějaké závadě produktu při běžném používání, SPRSUN poskytne zdarma montážní díly.Po uplynutí záruční doby budeme i nadále poskytovat celoživotní servisní služby s malými poplatky.

Pro více informací o našich nových DC invertorových tepelných čerpadlech se vzduchovým zdrojem, prosím navštivte:

https://www.sprsunheatpump.com/DC-Inverter-Heat-Pumps-pl530084.htmlRelated Heat Pump Articles

 • Rozdíl mezi spirálou výparníku a spirálou kondenzátoru

  2023-12-01

  Cívky kondenzátoru a výparníku jsou obvykle spojeny s velkoobchodními tepelnými čerpadly.V zásadě jsou všechny AC s chladivy vybaveny výparníkovými a kondenzátorovými spirálami, které jim umožňují provádět chlazení a vytápění podle potřeby.Cívka výparníku zachycuje teplo přítomné ve vzduchu v místnosti a přenáší jej Přečtěte si více
 • Kompletní průvodce: Náklady na tepelné čerpadlo zdroje vzduchu

  2022-01-07

  Tepelná čerpadla se překvapivě stala „nezbytným“ spotřebičem pro svou schopnost nabídnout pohodlný a spolehlivý zdroj energie pro každého, kdo chce ohřát své bazény nebo zůstat v teple uvnitř.Pokud chcete investovat do topné nebo chladicí jednotky, tepelná čerpadla jsou bezesporu vhodnou variantou pro vaše potřeby Přečtěte si více
 • Nejlepší výrobci vzduchových tepelných čerpadel roku 2022

  2021-10-30

  Vzduchová tepelná čerpadla jsou vysoce účinným a obnovitelným řešením vytápění pro mnoho majitelů nemovitostí.Tato hodnotná zařízení pomáhají šetřit peníze na účtech za energii, mají nízkou uhlíkovou stopu, mají vysoký sezónní koeficient výkonu (SCOP), lze je využít k vytápění a chlazení, mají nízkou hlavní Přečtěte si více
 • Pro splnění požadavků projektu China North „Coal to Electric“ společnost Sprsun

  2016-08-19

  Severovýchodní region v posledních letech generuje příliš mnoho energie, což vážně přispělo ke smogu, upozornilo prohlášení Národní energetické správy (NEA). NEA naléhala na region, aby zrušil nebo odložil projekty výroby elektřiny z uhlí se společnou kapacitou přes 7,5 milionu kilowattů.Regiony s mírou plýtvání energií vyšší než 20 procent by měly zastavit nové projekty. K nahrazení uhelných kotlů byly zvoleny tepelná čerpadla, elektrické kotle,11druhy způsobů vytápění. Přečtěte si více

Recommended Heat Pump Products

Air Source Monoblock Heat Pumps forHot Water/House Heatin

Guangzhou SPRSUN New Energy Technology Development Co., Ltd.

Profesionální výrobce tepelných čerpadel od roku 1999
No.15 Tangxi Road, Yinsha lndustrial Park, Xintang, Zengcheng , Guangzhou, Guangdong, China, 511338

Kontaktujte SPRSUN. Podpora 7/24. Odpovíme vám co nejdříve!

Tel: 0086-20-82181867
Phone: 0086-18933985692 
WhatsApp: 0086-18933985692