Home / Novinky / Company News / SPRSUN uvádí na trh sadu pro snadnější instalaci tepelného čerpadla

SPRSUN uvádí na trh sadu pro snadnější instalaci tepelného čerpadla

Zobrazení:78     Autor:Editor webu     Čas publikování: 2022-09-21      Původ:Stránky

Shrnutí: Společnost SPRSUN, jeden z předních výrobců ekologických a energeticky účinných tepelných čerpadel, uvedla na trh novou instalační sadu. Sada pro tepelná čerpadla SPRSUN je navržena tak, aby pomohla ušetřit čas a peníze při instalaci tepelného čerpadla.


Čína - Společnost SPRSUN působí v oblasti výroby tepelných čerpadel již řadu let a zákazníkům ve více než 60 zemích představuje jedny z nejúspornějších a energeticky nejúčinnějších řešení vytápění. Výrobky společnosti jsou hodnoceny jako jedny z nejlepších díky svému designu a funkcím orientovaným na spotřebitele. Společnost SPRSUN, která se zaměřuje na dodávání nejkvalitnějších výrobků na trh a na to, aby zákazníci ušetřili více peněz, oznámila svůj hydronický modul – sadu tepelného čerpadla SPRSUN.


sprsunnew01

Sada tepelného čerpadla SPRSUN - úspora času a peněz při instalaci tepelného čerpadla


The SPRSUN Heat Pump Installation Kit has been designed to save consumers time and money on heat pump installation. The product is described as perfect for monobloc heat pump installation, amongst others.


Instalační sada pro tepelná čerpadla SPRSUN byla navržena tak, aby spotřebitelům ušetřila čas a peníze při instalaci tepelného čerpadla. Výrobek je popisován jako ideální mimo jiné pro instalaci monoblokových tepelných čerpadel.


V souvislosti s uvedením nového výrobku na trh společnost prostřednictvím svého mluvčího prohlásila, že je odhodlána uvádět na trh nákladově efektivní a zároveň vysoce účinné výrobky. Společnost uvedla, že její nově uváděný výrobek je dodáván se vším, co spotřebitelé potřebují k instalaci tepelného čerpadla, a zároveň jim ušetří 2 000 až 10 000 dolarů za instalaci.


Se sadou tepelného čerpadla SPRSUN si spotřebitelé budou moci nainstalovat jednotku sami, aniž by museli utrácet fimační prostředky za práci profesionálního instalatéra. Odpadne jim také nutnost nákupu instalačního příslušenství, zejména proto, že balení sady je dodáváno se vším potřebným k instalaci tepelného čerpadla.


Pomocí hydronického modulu mohou nyní zákazníci využívat více výhod svých tepelných čerpadel SPRSUN, zejména proto, že budou používat příslušenství doporučené výrobcem, které zlepšuje funkčnost a účinnost jejich výrobku. Součástí instalační sady jsou vysoce účinná oběhová čerpadla Grundfos navržená tak, aby maximalizovala účinnost teplovodního topného systému a zároveň zajistila delší životnost. Třícestný ventil, který zákazníkům umožňuje zvolit nejlepší režim pro jejich potřeby instalace. Expanzní nádrž, která zajistí bezpečnou teplotní expanzi vody. Multifunkční magnetický odlučovač nečistot CALEFFI s filtrem.


Společnost SPRSUN slibuje, že se bude i nadále snažit zavádět produkty zaměřené na zákazníka, které nabízejí nejlepší poměr ceny a výkonu. Společnost je k dispozici na e-mailové adrese inquiry@sprsunheatpump.com.


Všechny odeslané vložené příspěvky budou přidány během syndikace.

--------------------------

Následující kontaktní osoba pro sdělovací prostředky je určena pro vaše vydání. Tento kontakt bude uveden na konci každé syndikované zprávy. Ujistěte se, že jsou tyto informace správné. (* označuje povinné údaje, které nelze ponechat prázdné):

Název společnosti*: SPRSUN

Kontaktní osoba: Jason Yao

Telefon: 0086-20-82181867

Whatsapp: 86-18022864501

Adresa: Tangxi Road č. 15, průmyslový park Yinsha, Xintang, okres Zengcheng

Město: Guangzhou

Stát: Čchang-čou: Guangdong

Poštovní směrovací číslo: 511338

Země*: CNWebsite*: https://www.sprsunheatpump.com/


Related Heat Pump Articles

 • Why Does My Swimming Pool Heat Pump Freeze Up?

  2021-12-06

  During the winter season, some ice on your pool heat pump is a common occurrence. However, when the whole unit is covered in ice, there is a concern for worry as your device won't function well and might be at risk of getting damaged.This article focuses on people who want to use their pool heat pum Přečtěte si více
 • A Complete Guide: Air Source Heat Pump Costs

  2022-01-07

  Heat pumps have surprisingly become a ‘necessary’ appliance for their ability to offer a convenient and reliable energy source for anyone looking to warm their pools or stay warm indoors. If you want to invest in a heating or cooling unit, heat pumps are undoubtedly a suitable option to suit your ne Přečtěte si více
 • The Best Air Source Heat Pump Manufacturers of 2022

  2021-10-30

  Air source heat pumps are a highly efficient and renewable heating solution for many property owners. These valuable appliances help save money on energy bills, have a low carbon footprint, have a high Seasonal Coefficient of Performance (SCOP), can be utilized for heating and cooling, have low main Přečtěte si více
 • Why choose an inverter heat pump to heat your pool?

  2021-11-30

  It's frustrating and uncomfortable to swim while the weather is a bit cold. With the weather shifts, temperatures can drop substantially, especially during cloudy days or winter. A significant drop in temperature can render a pool useless. About 90 % of pools in the U.S. are used two to three times Přečtěte si více

Recommended Heat Pump Products

Air Source Monoblock Heat Pumps forHot Water/House Heatin

Guangzhou SPRSUN New Energy Technology Development Co., Ltd.

Profesionální výrobce tepelných čerpadel od roku 1999
No.15 Tangxi Road, Yinsha lndustrial Park, Xintang, Zengcheng , Guangzhou, Guangdong, China, 511338

Kontaktujte SPRSUN. Podpora 7/24. Odpovíme vám co nejdříve!

Tel: 0086-20-82181867
Phone: 0086-18933985692 
WhatsApp: 0086-18933985692

Populární navigace