Home / Heat Pump Blog / Novinky z oboru / Průmyslový blog / Vzduchová tepelná čerpadla vs. tradiční topné systémy

Vzduchová tepelná čerpadla vs. tradiční topné systémy

Zobrazení:1     Autor:Editor webu     Čas publikování: 2018-10-26      Původ:Stránky

Je váš dům v zimě dostatečně teplý?Pokud ne, je lepší podívat se na srovnání mezi nimi vzduchová tepelná čerpadla a tradiční způsoby vytápění, abychom se dobře připravili na letošní vytápění místností.


Tepelné čerpadlo vzduchového zdroje


Teplota ohřevu

Ve srovnání s pecemi, klimatizačními zařízeními, elektrickými ohřívači a jinými topnými zařízeními může ohřev vzduchu udržet vnitřní teplotu 18-25 ° C, kterou lze upravit.Uživatelé si mohou nastavit teplotu vytápění podle svých potřeb vytápění.


Topné efekty

Vzduchové tepelné čerpadlo dokáže dosáhnout vyrovnané teploty vytápění v každém rohu domu pomocí podlahového vytápění nebo radiátoru.Na rozdíl od pecí, klimatizací nebo elektrických ohřívačů se zahřejete, když jste blízko zdroje tepla, ale cítíte chlad, když se vzdálíte od zdroje tepla.Proto je topný efekt vzduchových tepelných čerpadel opravdu velmi výrazný.


Zaručená bezpečnost

Vzduchová tepelná čerpadla využívají k vytápění technologii elektrického pohonu.Elektrický pohon kompresoru se používá pro přeměnu tepla místo přímého elektrického ohřevu.Oddělení vody a elektřiny zaručuje žádné nebezpečí úniku.Na rozdíl od vytápění pecí a plynem, vzduchová tepelná čerpadla neprodukují žádné toxické plyny, proto jsou bezpečná a spolehlivá.


Nízkouhlíkové a šetrné k životnímu prostředí

Globální trh je plný uhelných pecí.Výfukové plyny a prach vznikající při spalování vzbudily ve společnosti široké znepokojení.Nyní mnoho zemí vynakládá velké úsilí na nápravu problému. Vzduchová tepelná čerpadla nebude uvolňovat prach a saze do atmosféry a nebude produkovat ani oxid uhličitý, který ovlivňuje ekologické prostředí.


Úspora energie

COP (poměr topného výkonu k energetickému příkonu) vzduchových tepelných čerpadel může dosáhnout až 450 %.Jeho spotřeba energie je méně než 1/4 elektrického vytápění, 1/3 plynového vytápění, a proto jsou vzduchová tepelná čerpadla energeticky nejúspornějším systémem vytápění.


Zlepšení kvality života nás podněcuje k tomu, abychom měli stále vyšší nároky na život.Tradiční způsoby vytápění již nemohou uspokojit naše potřeby vytápění.Uhelné pece mají za následek nerovnoměrný ohřev a mohou existovat bezpečnostní rizika otravy plynem.Znečištění ovzduší je dokonce vážné.Klimatizace a elektrické ohřívače nemohou splnit požadavky na vytápění celého interiéru.Na trh se tak postupně dostávají vzduchová tepelná čerpadla, která jsou schopna pokrýt nároky na vytápění bungalovů, budov, vil a dalších aplikací.


Related Heat Pump Articles

 • Rozdíl mezi spirálou výparníku a spirálou kondenzátoru

  2023-12-01

  Cívky kondenzátoru a výparníku jsou obvykle spojeny s velkoobchodními tepelnými čerpadly.V zásadě jsou všechny AC s chladivy vybaveny výparníkovými a kondenzátorovými spirálami, které jim umožňují provádět chlazení a vytápění podle potřeby.Cívka výparníku zachycuje teplo přítomné ve vzduchu v místnosti a přenáší jej Přečtěte si více
 • Kompletní průvodce: Náklady na tepelné čerpadlo zdroje vzduchu

  2022-01-07

  Tepelná čerpadla se překvapivě stala „nezbytným“ spotřebičem pro svou schopnost nabídnout pohodlný a spolehlivý zdroj energie pro každého, kdo chce ohřát své bazény nebo zůstat v teple uvnitř.Pokud chcete investovat do topné nebo chladicí jednotky, tepelná čerpadla jsou bezesporu vhodnou variantou pro vaše potřeby Přečtěte si více
 • Nejlepší výrobci vzduchových tepelných čerpadel roku 2022

  2021-10-30

  Vzduchová tepelná čerpadla jsou vysoce účinným a obnovitelným řešením vytápění pro mnoho majitelů nemovitostí.Tato hodnotná zařízení pomáhají šetřit peníze na účtech za energii, mají nízkou uhlíkovou stopu, mají vysoký sezónní koeficient výkonu (SCOP), lze je využít k vytápění a chlazení, mají nízkou hlavní Přečtěte si více
 • Pro splnění požadavků projektu China North „Coal to Electric“ společnost Sprsun

  2016-08-19

  Severovýchodní region v posledních letech generuje příliš mnoho energie, což vážně přispělo ke smogu, upozornilo prohlášení Národní energetické správy (NEA). NEA naléhala na region, aby zrušil nebo odložil projekty výroby elektřiny z uhlí se společnou kapacitou přes 7,5 milionu kilowattů.Regiony s mírou plýtvání energií vyšší než 20 procent by měly zastavit nové projekty. K nahrazení uhelných kotlů byly zvoleny tepelná čerpadla, elektrické kotle,11druhy způsobů vytápění. Přečtěte si více

Recommended Heat Pump Products

Air Source Monoblock Heat Pumps forHot Water/House Heatin

Guangzhou SPRSUN New Energy Technology Development Co., Ltd.

Profesionální výrobce tepelných čerpadel od roku 1999
No.15 Tangxi Road, Yinsha lndustrial Park, Xintang, Zengcheng , Guangzhou, Guangdong, China, 511338

Kontaktujte SPRSUN. Podpora 7/24. Odpovíme vám co nejdříve!

Tel: 0086-20-82181867
Phone: 0086-18933985692 
WhatsApp: 0086-18933985692