Home / Heat Pump Blog / Novinky z oboru / Průmyslový blog / Záložní zdroj tepla pro vaše tepelné čerpadlo

Záložní zdroj tepla pro vaše tepelné čerpadlo

Zobrazení:0     Autor:Editor webu     Čas publikování: 2021-04-29      Původ:Stránky

Potřebuji pro své tepelné čerpadlo záložní zdroj tepla?

Různá tepelná čerpadla jsou navržena a fungují odlišně.Existují takové, které jsou navrženy tak, aby fungovaly bez závislosti na záložním topném systému, zatímco některé vám bez něj nenabídnou kvalitní služby.Vše záleží na tepelném čerpadle, které máte.

I když je topný systém nastaven tak, aby používal zálohu, nemusíte ji potřebovat, pokud je klima ve vaší oblasti teplé nebo pokud váš dům nepotřebuje k chlazení mnoho energie.Je také možné vyhnout se získání záložního zdroje vytápění instalací tepelných čerpadel EVI pro chladné počasí.


Záložní zdroj tepla pro vaše tepelné čerpadlo

Jak funguje tepelné čerpadlo?

Tepelná čerpadla si získala oblibu a většina lidí je využívá i po celý rok.Musíte rozumět různým typům záložních zdrojů tepla, které z tepelného čerpadla získáte, abyste z něj vytěžili maximum.Při použití tepelného čerpadla (TČ) získáte přečerpané teplo a záložní teplo.Abyste pochopili záložní teplo, měli byste to zjistit jak funguje tepelné čerpadlo.

Když tepelné čerpadlo funguje správně, nabídne vám odčerpané teplo.Zde běží kompresor, aby produkoval teplo.V tomto systému kompresor načerpá chladivo, aby jej mohl převést na teplo.Toto je místo vzduchové tepelné čerpadlo přenáší teplo z venkovního vzduchu, aby byla zajištěna optimální vnitřní teplota.Když venkovní teplota klesne, způsobí to také pokles teploty ve vašem domě.Tím se sníží účinnost vytápění čerpadla.

Pokles venkovního tepla neznamená, že není k dispozici žádné teplo.Při nižších teplotách se čerpadlo obtížně snaží přenést teplo do interiéru.Když k tomu dojde, budete muset použít záložní zdroj tepla.

Typy záložních zdrojů tepla pro tepelná čerpadla

Doplňkový zdroj tepla

S klesající venkovní teplotou klesá i topný výkon.Když k tomu dojde, zvyšuje se tepelná zátěž domu.Když k tomu dojde, přichází ke hře doplňkové teplo.Toto je kde také známý jako pásové teplo;elektrický odpor poskytuje teplo.Můžete se také rozhodnout použít kotel s tepelným čerpadlem a získat dvojitou strukturu paliva.Nebo můžete použít doplňkové teplo vložením cívky do manipulátoru.

Nouzové teplo

Většina lidí o nouzovém vedru mnoho neví.A někteří to znají jako nastavení, které by měli použít k nastavení čerpadla, když je teplota nízká.Termostat HP bude dodáván se čtyřmi možnostmi: topení, chlazení, vypnuto a nouzová možnost.Když nastavíte čerpadlo pomocí nouzového nastavení, vypne kompresor a použije přídavný zdroj tepla.Měli byste si uvědomit, že když použijete nouzovou možnost k vytápění vašeho domova, povede to ke zvýšení vašeho účtu za energie.Pokud je to možné, měli byste se této možnosti ohřevu úplně vyhnout, pokud to není nutné.

Jaký záložní zdroj tepla je pro vaše tepelné čerpadlo nejlepší?

Při výběru zdroje tepla pro váš HP je nezbytné pochopit, že žádná možnost nevyhovuje všem podmínkám.Proto musíte prozkoumat a vybrat ten, který se hodí k vašemu domovu.Jednou z možností, kterou můžete mít při výběru zdroje tepla, je pec, duální palivo nebo propan.

V případě, že máte tepelné čerpadlo, které využívá k zálohování topeniště, je možné jej změnit na dvoupalivové.To vám pomůže zajistit, abyste získali teplejší teplo pro chladné noci.V případě, že žijete v oblastech, kde není k dispozici zemní plyn, můžete se rozhodnout pro propan.Další možností použití je pásové teplo.Nejlepší na tom je, že to může být zinscenováno nebo přijít postupně, nebo to můžete mít všechno najednou.

Další možností, kterou můžete použít, je olej.Ale to je stále méně a méně výběr, protože méně společností nabízí tuto možnost.

Když zvolíte možnost zálohování tepla, je nejlepší získat tu, která se snadno nastavuje, používá a je nákladově efektivní.Poslední věc, kterou potřebujete, je vybrat si variantu, která vás bude finančně zatěžovat.

Jak efektivní je tepelné čerpadlo s elektrickou zálohou?

V případě, že má tepelné čerpadlo elektrickou zálohu, poběží efektivně a použije kompresor k jeho posílení, když se úrovně teploty příliš sníží.Výzva této možnosti však spočívá v tom, že povede k vysokému účtu za energie.Účet může být extrémně vysoký, pokud jej používáte nepřetržitě.Elektřinu je nejlepší používat pouze tehdy, když nemáte jinou možnost nebo máte minimální možnosti.

Mohou solární panely napájet tepelné čerpadlo?

S trendem solární volby vás možná zajímá, zda může napájet čerpadlo.Pravdou je, že se jedná o ekologickou možnost napájení čerpadla a lze ji použít jako alternativu k jiným možnostem.Solární energie je nejen přírodní zdroj, ale můžete si být také jisti, že když této možnosti využijete, ušetříte peníze.Můžete mít veškerou energii potřebnou k čerpadlu vyráběnou solárním panelem.Musíte se však ujistit, že velikost solární jednotky, kterou dostanete, je správná pro čerpadlo.

Závěr

Tepelné čerpadlo je jedním z cenově výhodných způsobů, jak udržet teplo v domě.Musíte se však ujistit, že jste provedli průzkum produktu, abyste z jednotky dostali maximum.Musíte také potvrdit, že jste vybrali správnou zálohu pro váš systém.Výběrem správného zálohovacího systému se nebudete muset obávat jeho selhání.Pokud si nejste jisti používáním produktu, obraťte se na odborníky, kteří vám pomohou s jakýmkoliv problémem, který byste mohli mít.
Related Heat Pump Articles

 • Rozdíl mezi spirálou výparníku a spirálou kondenzátoru

  2023-12-01

  Cívky kondenzátoru a výparníku jsou obvykle spojeny s velkoobchodními tepelnými čerpadly.V zásadě jsou všechny AC s chladivy vybaveny výparníkovými a kondenzátorovými spirálami, které jim umožňují provádět chlazení a vytápění podle potřeby.Cívka výparníku zachycuje teplo přítomné ve vzduchu v místnosti a přenáší jej Přečtěte si více
 • Kompletní průvodce: Náklady na tepelné čerpadlo zdroje vzduchu

  2022-01-07

  Tepelná čerpadla se překvapivě stala „nezbytným“ spotřebičem pro svou schopnost nabídnout pohodlný a spolehlivý zdroj energie pro každého, kdo chce ohřát své bazény nebo zůstat v teple uvnitř.Pokud chcete investovat do topné nebo chladicí jednotky, tepelná čerpadla jsou bezesporu vhodnou variantou pro vaše potřeby Přečtěte si více
 • Nejlepší výrobci vzduchových tepelných čerpadel roku 2022

  2021-10-30

  Vzduchová tepelná čerpadla jsou vysoce účinným a obnovitelným řešením vytápění pro mnoho majitelů nemovitostí.Tato hodnotná zařízení pomáhají šetřit peníze na účtech za energii, mají nízkou uhlíkovou stopu, mají vysoký sezónní koeficient výkonu (SCOP), lze je využít k vytápění a chlazení, mají nízkou hlavní Přečtěte si více
 • Pro splnění požadavků projektu China North „Coal to Electric“ společnost Sprsun

  2016-08-19

  Severovýchodní region v posledních letech generuje příliš mnoho energie, což vážně přispělo ke smogu, upozornilo prohlášení Národní energetické správy (NEA). NEA naléhala na region, aby zrušil nebo odložil projekty výroby elektřiny z uhlí se společnou kapacitou přes 7,5 milionu kilowattů.Regiony s mírou plýtvání energií vyšší než 20 procent by měly zastavit nové projekty. K nahrazení uhelných kotlů byly zvoleny tepelná čerpadla, elektrické kotle,11druhy způsobů vytápění. Přečtěte si více

Recommended Heat Pump Products

Air Source Monoblock Heat Pumps forHot Water/House Heatin

Guangzhou SPRSUN New Energy Technology Development Co., Ltd.

Profesionální výrobce tepelných čerpadel od roku 1999
No.15 Tangxi Road, Yinsha lndustrial Park, Xintang, Zengcheng , Guangzhou, Guangdong, China, 511338

Kontaktujte SPRSUN. Podpora 7/24. Odpovíme vám co nejdříve!

Tel: 0086-20-82181867
Phone: 0086-18933985692 
WhatsApp: 0086-18933985692