Home / Novinky / Firemní blog / SPRSUN R32 EVI DC invertorové tepelné čerpadlo oficiálně oznámeno!

SPRSUN R32 EVI DC invertorové tepelné čerpadlo oficiálně oznámeno!

Zobrazení:0     Autor:Editor webu     Čas publikování: 2021-07-07      Původ:Stránky

SPRSUN DC invertorové tepelné čerpadlo R32 EVI konečně přichází na trh!Nejde jen o systém vytápění, ale také o chytrý ohřívač teplé vody a klimatizaci.Tepelné čerpadlo přenáší teplo z exteriéru dovnitř během vytápění a z interiéru ven během chladicích cyklů.ERP A+++, chladivo R32, redukce hluku, inteligentní řídicí technologie a zaručená bezpečnost z něj dělají jeden z mála progresivních modelů na trhu.


Podívejte se na novou řadu SPRSUN invertorových tepelných čerpadel R32 EVI DC >>

fotobanka


Nižší GWP

Tato DC invertorová tepelná čerpadla používají R32, chladivo s méně škodlivými účinky na životní prostředí.R32 má nízký potenciál poškozování ozónové vrstvy, což znamená, že tepelné čerpadlo bude fungovat čistěji a efektivněji.R32 má výjimečné vlastnosti, jako je nízká toxicita, hořlavost a inertnost, což jsou výhody, které prosakují spotřebiteli jako bezpečnost a snížení nákladů.

Zvýšená účinnost

DC invertorová tepelná čerpadla ERP A+++ R32 EVI, která SPRSUN nabízí, mají výkonový koeficient (COP) až 5,95, díky čemuž jsou účinnější než DC invertorová tepelná čerpadla, která používají jiná chladiva.

Tepelné čerpadlo vrací 3-5 kW tepla na 1 kW spotřebované elektrické energie k provozu.Průměrný kotel na zemní plyn nabízí účinnost asi 98 %.S těmito tepelnými čerpadly mohou majitelé domů ušetřit až o 500 % více než spalováním fosilních paliv k vytápění svého domova.

Uživatelé mohou očekávat vyšší efektivitu, když jej nechají nepřetržitě spuštěný na pozadí.Tepelné čerpadlo zůstává v nepřetržitém provozu, což snižuje potřebu vytápění ve špičkách.DC invertorové tepelné čerpadlo SPRSUN R32 EVI nepřetržitě upravuje výkon, zatímco pracuje na pozadí, aby se udržely konzistentní teploty.Kolísání teploty je omezeno na minimum tím, že reaguje na změny v potřebě tepla.


6p-r32

Naproti tomu tepelné čerpadlo s pevným výkonem bude nepřetržitě cyklovat od maximálního výkonu k nule a najde rovnováhu, která bude dodávat požadovanou teplotu častěji než tepelné čerpadlo s proměnným výkonem.SPRSUN používá invertory, které omezují cyklování, což vede ke konzistentnějším a pohodlnějším teplotám.

Kromě zlepšení energetické účinnosti domu tepelné čerpadlo snižuje spotřebu (a související náklady) energie prostřednictvím cyklistiky.Snížením emisí skleníkových plynů a znečišťujících látek je tento proces prospěšný pro životní prostředí a způsob, jak kontrolovat náklady na vytápění a chlazení.

Chytřejší technologie

SPRSUN Invertorové tepelné čerpadlo R32 EVI DC se dodává s ovladačem CAREL a chytrými senzory.Mohou zaznamenávat a kontrolovat teploty zcela bez pomoci.Tato technologie může pomoci klientům udržovat stálé teploty v celém jejich domě.V chladném počasí se tato jednotka postará o to, aby jejich domov zůstal v teple.

V mnoha případech lidé provozují topení a chlazení po dlouhou dobu, i když nejsou doma a přes noc, když to nepotřebují.V důsledku toho mohou účty za energii vzrůst a budou účtovány více, než je nutné.Chytrá technologie na invertorovém tepelném čerpadle SPRSUN R32 EVI DC však může zákazníkům pomoci snížit jejich měsíční náklady snížením spotřeby tepla a klimatizace ve dne i v noci.


3P全直流变频新款02

Díky možnosti správně nastavit svůj domov v jakékoli situaci budou moci majitelé domů sedět, relaxovat a využívat potenciál úspory nákladů svého tepelného čerpadla.

Mohou také získat přístup k online monitorování s invertorovým tepelným čerpadlem SPRSUN R32 EVI DC díky kompatibilitě s WIFI.Zákazníci mají přístup k bezkontaktním službám přímo ze servisního centra.SPRSUN také nabízí inteligentnější ochranu se svými invertorovými tepelnými čerpadly R32 EVI DC.

Monitorovaná jednotka by měla fungovat efektivněji a déle, protože možnost provádět preventivní údržbu je snadněji dostupná.Poskytování účinnějšího, chytřejšího, ekologičtějšího a energeticky účinnějšího způsobu vytápění než kotle na fosilní paliva je zásadním pokrokem, protože svět přechází na účinnější a ekologičtější způsob vytápění.

Snížená hlučnost

Komponenty tradičních tepelných čerpadel při provozu generují hluk.Nákup takového zařízení proto může být často problematický kvůli vysoké hlučnosti.

Tepelné čerpadlo R32 využívá pro tlumení hluku bezkomutátorové DC invertorové ventilátory.Na rozdíl od tradičních tepelných čerpadel, SPRSUN DC invertorová tepelná čerpadla používají konstantní, tichý motor kompresoru, který běží na pozadí a vydává minimální výkon.

Výsledkem je, že stroj tohoto typu pracuje tišeji.Navíc jejich teplota nekolísá, když dosáhnou určité teploty, ale je pevně daná na určité úrovni.

Jednotky navíc využívají technologii dvojitého tlumení nárazů Panasonic Compressor pro lepší redukci zvuku.Mezi panelem střídačů je to nejtišší systém SPRSUN, začínající na 42 dBA.

Zaručená bezpečnost

R32 je relativně bezpečné chladivo, ale při nesprávné manipulaci a skladování může být nebezpečné.SPRSUN Invertorová tepelná čerpadla R32 DC jsou vybavena bezpečnostními prvky, které díky své konstrukci zabraňují explozi.

Tým výzkumu a vývoje zavedl několik opatření, která zajišťují ochranu proti výbuchu pro SPRSUN R32 DC v oblastech jeho provozu.Jejich filozofií je poskytovat vynikající ochranu proti výbuchu a přitom obětovat nic z výkonu a spolehlivosti všech vlastností původního produktu.

O SPRSUN

SPRSUN je renomovaný výrobce tepelných čerpadel.Výrobce vyrábí různá tepelná čerpadla, jako jsou DC invertorová tepelná čerpadla, vzduchové ohřívače vody s tepelným čerpadlem a bazénová tepelná čerpadla.Jejich produkty splňují normu EN14511 a mají certifikace CE, CCC, CB, RoHS, SAA, TUV a ERP.

Továrna na tepelná čerpadla spolupracuje na kvalitních výsledcích s několika společnostmi, včetně CAREL, MITSUBISH, Panasonic a SANYO.S roky poskytování inovativních tepelných čerpadel založených na špičkové technologii se SPRSUN snaží stát se předním dodavatelem tepelných čerpadel na celém světě.


Related Heat Pump Articles

 • Rozdíl mezi spirálou výparníku a spirálou kondenzátoru

  2023-12-01

  Cívky kondenzátoru a výparníku jsou obvykle spojeny s velkoobchodními tepelnými čerpadly.V zásadě jsou všechny AC s chladivy vybaveny výparníkovými a kondenzátorovými spirálami, které jim umožňují provádět chlazení a vytápění podle potřeby.Cívka výparníku zachycuje teplo přítomné ve vzduchu v místnosti a přenáší jej Přečtěte si více
 • Kompletní průvodce: Náklady na tepelné čerpadlo zdroje vzduchu

  2022-01-07

  Tepelná čerpadla se překvapivě stala „nezbytným“ spotřebičem pro svou schopnost nabídnout pohodlný a spolehlivý zdroj energie pro každého, kdo chce ohřát své bazény nebo zůstat v teple uvnitř.Pokud chcete investovat do topné nebo chladicí jednotky, tepelná čerpadla jsou bezesporu vhodnou variantou pro vaše potřeby Přečtěte si více
 • Nejlepší výrobci vzduchových tepelných čerpadel roku 2022

  2021-10-30

  Vzduchová tepelná čerpadla jsou vysoce účinným a obnovitelným řešením vytápění pro mnoho majitelů nemovitostí.Tato hodnotná zařízení pomáhají šetřit peníze na účtech za energii, mají nízkou uhlíkovou stopu, mají vysoký sezónní koeficient výkonu (SCOP), lze je využít k vytápění a chlazení, mají nízkou hlavní Přečtěte si více
 • Pro splnění požadavků projektu China North „Coal to Electric“ společnost Sprsun

  2016-08-19

  Severovýchodní region v posledních letech generuje příliš mnoho energie, což vážně přispělo ke smogu, upozornilo prohlášení Národní energetické správy (NEA). NEA naléhala na region, aby zrušil nebo odložil projekty výroby elektřiny z uhlí se společnou kapacitou přes 7,5 milionu kilowattů.Regiony s mírou plýtvání energií vyšší než 20 procent by měly zastavit nové projekty. K nahrazení uhelných kotlů byly zvoleny tepelná čerpadla, elektrické kotle,11druhy způsobů vytápění. Přečtěte si více

Recommended Heat Pump Products

Air Source Monoblock Heat Pumps forHot Water/House Heatin

Guangzhou SPRSUN New Energy Technology Development Co., Ltd.

Profesionální výrobce tepelných čerpadel od roku 1999
No.15 Tangxi Road, Yinsha lndustrial Park, Xintang, Zengcheng , Guangzhou, Guangdong, China, 511338

Kontaktujte SPRSUN. Podpora 7/24. Odpovíme vám co nejdříve!

Tel: 0086-20-82181867
Phone: 0086-18933985692 
WhatsApp: 0086-18933985692