PRO SNADNOU INSTALACI

Nádrž na horkou vodu

SPRSUN Integrální hydronická nádrž je připravena způsobit revoluci v historii instalací tepelných čerpadel!Uživatelům může pomoci ušetřit asi 50 % času instalace a nákladů na práci.

Jako vysoce integrovaná a multifunkční nádrž na vodu šetří její kompaktní velikost prostor pro uživatele.navíc podporuje ovládání dvou teplotních zón a ovládání nulové studené vody a je vybaveno dvojitou bezpečnostní ochranou, díky čemuž je vytápění bezpečnější a pohodlnější!Tento zásobník teplé vody je vhodný pro Tepelná čerpadla vzduch-voda R290 a tepelná čerpadla R32.

produkty

Výhody integrované hydronické nádrže
SPRSUN Integrální hydronická nádrž pro vnitřní vytápění a teplou vodu integruje základní příslušenství, zjednodušuje instalaci vašeho tepelného čerpadla a vede k úspoře času a nákladů.
... Super snadná instalace
Tato multifunkční nádrž na vodu může uživatelům pomoci ušetřit asi 50 % instalačního času a nákladů na práci, čímž je instalace tepelného čerpadla jednoduchá.

Ovládání dvou teplotních zón
Podporuje ovládání dvou teplotních zón, což umožňuje přesnější nastavení pokojové teploty podle potřeb uživatele. Při použití pro teplou užitkovou vodu může dosáhnout nulové regulace studené vody, což uživatelům poskytuje stabilní a pohodlnou teplou vodu.

Duální bezpečnostní ochrana
Tato vodní nádrž je vybavena dvojitým suchým spalováním a ochranou proti regulaci teploty, která pomáhá tepelnému čerpadlu pracovat stabilně, snižuje poruchovost jednotky a náklady na údržbu

Vysoká integrace
Různá důležitá příslušenství, jako jsou nádrže na horkou vodu, vyrovnávací nádrže, expanzní nádrže a třícestné ventily, byly vysoce integrovány do jeho vědeckého designu, což šetří více místa.

Dejte nám vědět, jak vám můžeme pomoci

Vážíme si vašich komentářů a návrhů.Pro více informací o našich tepelných čerpadlech prosím vyplňte a odešlete níže uvedený formulář.
Form Name

Guangzhou SPRSUN New Energy Technology Development Co., Ltd.

Profesionální výrobce tepelných čerpadel od roku 1999
No.15 Tangxi Road, Yinsha lndustrial Park, Xintang, Zengcheng , Guangzhou, Guangdong, China, 511338

Kontaktujte SPRSUN. Podpora 7/24. Odpovíme vám co nejdříve!

Tel: 0086-20-82181867
Phone: 0086-18933985692 
WhatsApp: 0086-18933985692