Tepelné čerpadlo do bytu

—————
Tepelné čerpadlo SPRSUN pro dům maximalizuje omezený venkovní prostor díky kompaktní velikosti a poskytuje komplexní řešení: vytápění, chlazení a ohřev vody.

Proč potřebujete tepelná čerpadla do bytu?

———
Nové globální směrnice vyžadují vysokou účinnost moderních budov, zejména domů, které využívají plynové nebo palivové vytápěcí systémy. Pro dosažení tohoto cíle hrají tepelná čerpadla významnou roli nejen v individuálních obytných domech, ale také v bytových domech.
 
Dne 8. září 2023 schválil německý Spolkový sněm novelu zákona o energetické náročnosti budov, která stanoví, že:
  • Od roku 2026 je zakázáno používat jako zdroj tepla olej nebo uhlí.
  • Od roku 2024 již není povolena instalace čistě olejových a plynových topných systémů.
  • Od roku 2024 bude každý nový topný systém využívat nejméně 65 % energie z obnovitelných zdrojů.
Od roku 2027 také Evropská unie (EU) zakáže používání dělených klimatizací a tepelných čerpadel, které obsahují fluorované uhlovodíky s potenciálem globálního oteplování 150 nebo vyšším.
 
Ve společnosti SPRSUN vyrábíme energeticky účinná tepelná čerpadla do bytu, která využívají udržitelná chladiva R290 s potenciálem globálního oteplování, který je pouhých 3,3. Naše široká nabídka čínské tepelné čerpadlo přispívá k eliminaci emisí uhlíku.

Úspora až 80 % nákladů - kombinace fotovoltaiky a tepelné čerpadlo do bytu

———

Poptávka po energeticky úsporných tepelné čerpadlo do bytů, kde se největší spotřeba elektřiny využívá k vytápění, chlazení a ohřevu vody, se letos s růstem cen paliv zvýšila o stovky procent. Kombinací fotovoltaického systému a tepelné čerpadlo vzduch voda pro bytový dům však můžete ušetřit až 80 % nákladů na energii. Vzhledem k tomu, že elektřinu budou dodávat solární panely, přebytečná energie se bude ukládat do baterií pro použití v době, kdy slunce nesvítí, čímž se ušetří energie a provozní náklady na vytápění bytů a další domácí spotřebiče.
 
  • Tato kombinace může také zkrátit dobu návratnosti investice do fotovoltaiky a tepelné čerpadlo do bytu na 4-7 let díky novému programu energetických dotací.
  • Fotovoltaická elektrárna také zvyšuje životnost tepelné čerpadlo pro rodinný dům, šetří dobu provozu, takže nepocítíte rozdíl v komfortu.

Nejen pro vytápění a chlazení bytů, ale také pro ohřev vody

————

SPRSUN tepelné čerpadlo pro bytový dům poskytuje všestranné řešení, včetně vytápění, chlazení a ohřevu vody. Naše řešení tepelných čerpadel se skládají ze sítě zásobníků teplé vody a fan-coilů v bytových jednotkách, které jsou propojeny s centrálním vodním okruhem pro současný provoz vytápění, chlazení a teplé vody.
 
Jako profesionální dodavatel tepelné čerpadlo pro bytové domy nabízíme integrovaný systém, který bez problémů překonává překážky, s nimiž se lze setkat při instalaci tepelných čerpadel pro bytové domy ve výškových budovách. Centrální vodní okruh je navržen tak, aby byl ohříván nebo chlazen pohlcováním okolního vzduchu a fungoval při nízké teplotě s vysokou účinností.
 
Systém vytápění, chlazení a ohřevu vody lze také doplnit několika řadami topných prvků, jako je podlahové vytápění a konvektory tepelného čerpadla, což vám umožní vybrat si variantu, která vyhovuje požadavkům vašeho bytu.

Výhody SPRSUN tepelné čerpadlo pro bytový dům

Společnost SPRSUN vybavuje každé tepelné čerpadlo pro bytový dům vysoce kvalitními komponenty a používá pokročilé technologie, což přináší vynikající výhody pro řešení vytápění, 
chlazení a ohřevu vody ve vašem domě.

Energeticky úsporný výkon A+++

Naše tepelná čerpadla A+++ pro rodinný dům jsou nejmodernějším systémem pro úsporu energie. Vzduchová tepelná čerpadla dokáží vyrobit více než 3-4násobek tepelné energie při spotřebě 1 KWh elektrické energie. Vzhledem k tomu, že topný okruh vede uvnitř bytového domu, jsou tepelné ztráty menší, a proto účinnější.
 

Nákladově efektivní řešení

S tepelné čerpadlo vzduch voda do bytu vás nebudou trápit rostoucí ceny fosilních paliv nebo jiných tradičních zdrojů tepla. Tepelné čerpadlo do bytů funguje na principu pohlcování vzduchu, kombinuje se s podlahovým vytápěním a radiátory a dlouhodobě vám pomáhá šetřit náklady na vytápění.

Snadná instalace

Naše tepelné čerpadlo pro bytovou jednotku je zkonstruováno tak, aby bylo kompaktní a snadno se instalovalo. Nevyžaduje vrtání studny ani poměrně velký prostor. Toto tepelné čerpadlo můžete připevnit na střechu, balkon, vnější stěnu nebo jakýkoli jiný rovný povrch.
 
 

Provoz s nízkou hlučností

Tepelná čerpadla do bytu musí pracovat tiše. Naše tepelné čerpadlo pro rodinný dům je vyrobeno tak, aby nabízelo optimální komfort, protože používáme bezkartáčové ventilátory, kompresní dvojité tlumení Panasonic, silné podložky a další opatření ke snížení hladiny hluku. Hladina hluku je pouhých 42 dBA.

Nízká okolní teplota

Při výrobě tepelná čerpadla do bytu používáme rotační kompresor s technologií Panasonic Enhanced Vapour Injection (EVI). Díky tomu mohou bytové tepelné čerpadlo stabilně pracovat v extrémních povětrnostních podmínkách s rozsahem teplot od -30⁰C do 45⁰C a teplotou výstupní vody, která dosahuje 75⁰C.
 

Inteligentní řízení celé budovy

Naše tepelné čerpadlo pro bytové domy jsou integrována s inteligentní řídicí technologií CAREL. Řídicí jednotka CAREL s aplikací RS48/WIFI APP reguluje řízení vazby mezi tepelným čerpadlem a koncovou aplikací. Díky této funkci lze jedním panelem ovládat více jednotek.

Dlouhá životnost

Klademe důraz na dlouhou životnost, proto jsou naše tepelná čerpadla pro vytápění domu vyráběna z kvalitních materiálů a procházejí průmyslově schválenými kontrolami. Naše tepelné čerpadlo do bytů mají dlouhou životnost (15-20 let).
 
 

Proč si vybrat SPRSUN pro výrobu tepelné čerpadlo do bytů

V průběhu let společnost SPRSUN neustále vykazuje pozoruhodné vlastnosti, díky nimž získáváme skvělou zpětnou vazbu od zákazníků. Naše tepelné čerpadlo vzduch voda do bytu jsou oblíbená po celém světě, včetně zemí, jako je Německo, Švédsko, Srbsko, Turecko, Rusko, Vietnam, Austrálie, Jižní Afrika atd.

Bezstarostný servis a záruka

 
Ve společnosti SPRSUN se nezastavujeme pouze u toho, že vám dodáme spolehlivá tepelné čerpadlo pro byt, ale nabízíme i různé poprodejní služby, jako jsou bezplatné konzultace 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, plná technická podpora, podpora prodeje a marketingu a příležitostné návštěvy. Nabízíme také tříletou záruku.
 

Pokročilá technologie tepelných čerpadel

 
Jako profesionální výrobce tepelná čerpadla pro bytové domy používáme pokročilé materiály a technologie, což vede k výrobě nejnovějších tepelné čerpadlo R290 s plnohodnotným invertorem a nízkoteplotních tepelných čerpadel s technologií Enhanced Vapour Injection (EVI).

25 let profesionálního know-how

 
Od svého založení v roce 1999 sledujeme trendy na trhu a vztahy s různými zákazníky, díky čemuž máme zkušenosti s poskytováním odborných názorů na nová energetická řešení, topný výkon, vhodnou velikost tepelné čerpadlo pro bytové domy a návody na jeho pořízení.
 
 

Garance státní dotace

 
V návaznosti na naši důslednou výrobu vysoce kvalitních tepelné čerpadlo vzduch voda pro bytový dům jsme získali řadu certifikací, jako jsou MCS, SAA, KEYMARK, ROHS, CE, TUV, ISO a CCC, díky nimž mohou naši zákazníci využívat státní dotace. Pomáháme vám také získat příslušné certifikáty, abyste mohli využívat slevy a dotace.
 

Špičková kontrola kvality

 
Používáme pouze kvalitní materiály od dodavatelů, jako jsou Panasonic, SANYO, CAREL, Danfoss a Mitsubishi. Abychom zaručili nejlepší tepelné čerpadlo pro byt, provádíme 5 přísných testů kontroly kvality. Tepelná čerpadla pro obytné domy také procházejí kontrolami v naší zkušebně.
 
 

Řešení vytápění na klíč

 
SPRSUN je komplexním poskytovatelem řešení pro všechna řešení vytápění, chlazení a ohřevu vody potřebná v bytě. Kromě poskytování tepelná čerpadla pro bytové domy nabízíme také fan-coil, zásobník vody, vyrovnávací nádrž, takže mnoho dalšího k provedení instalace.
 

Jak vybrat správné tepelná čerpadla do bytu

Je třeba zvážit počet místností
Celkový počet místností v bytovém domě hraje velkou roli, protože ovlivňuje celkovou plochu, kterou je třeba vytápět nebo chladit. To má vliv i na návrh rozvodů tepelného čerpadla v bytovém domě, protože větší počet místností vyžaduje složitý návrh rozvodů pro rovnoměrnou distribuci ohřívaného nebo chlazeného vzduchu. Kromě toho je třeba zohlednit různorodé potřeby vytápění a chlazení jednotlivých místností, zejména u těch, které vyžadují zónování.
Je třeba vzít v úvahu velikost místnosti/topný výkon
Velikost místnosti přímo ovlivňuje vytápěcí a chladicí zátěž, distribuci vzduchu, návrh potrubí, energetickou účinnost a instalaci tepelné čerpadlo v bytě. Je tedy nezbytné, abyste přizpůsobili topný výkon tepelného čerpadla velikosti 
místnosti bytu.
Nároky bytové budovy
Vaší nejlepší volbou je tepelné čerpadlo pro bytovou jednotku, které řeší komplexní potřeby vytápění a chlazení celého bytového domu, včetně specifických požadavků na teplou vodu. Ujistěte se, že jste vybrali variantu, která zvládne kombinovanou poptávku těchto tří funkcí.
Ostatní
Ideální model tepelného čerpadla pro bytový dům ovlivňují i další faktory, jako je počet a velikost oken, místní klima. Pokud potřebujete podrobnou tabulku výběru pro váš dům, kontaktujte nás.

Dejte nám vědět, jak vám můžeme pomoci

Vážíme si vašich komentářů a návrhů.Pro více informací o našich tepelných čerpadlech prosím vyplňte a odešlete níže uvedený formulář.
Form Name

Guangzhou SPRSUN New Energy Technology Development Co., Ltd.

Profesionální výrobce tepelných čerpadel od roku 1999
No.15 Tangxi Road, Yinsha lndustrial Park, Xintang, Zengcheng , Guangzhou, Guangdong, China, 511338

Kontaktujte SPRSUN. Podpora 7/24. Odpovíme vám co nejdříve!

Tel: 0086-20-82181867
Phone: 0086-18933985692 
WhatsApp: 0086-18933985692