Home / Novinky / Firemní blog / Návštěva zástupců CAREL SPRSUN – Prohlubování partnerství za účelem podpory udržitelného rozvoje

Návštěva zástupců CAREL SPRSUN – Prohlubování partnerství za účelem podpory udržitelného rozvoje

Zobrazení:1     Autor:Editor webu     Čas publikování: 2023-09-15      Původ:Stránky

GUANGZHOU, SPRSUN — SPRSUN vítá návštěvu delegace z CAREL, Itálie, aby prohloubila naši spolupráci a podpořila udržitelný rozvoj v tomto odvětví.

Návštěva zástupců CAREL SPRSUN


Odpoledne 7. záříčt, navštívila delegace CAREL společnost SPRSUN a zapojila se do hloubkové technické výměny s týmem výzkumu a vývoje SPRSUN.Setkání se zaměřilo na témata jako 'trendy na trhu s tepelnými čerpadly,' 'zpětná vazba od zákazníků,' 'technické výzvy v optimalizaci systému' a 'optimalizační řešení pro systém.' Tato výměna názorů prohloubila naše vzájemné porozumění a poskytly vynikající příležitost pro další optimalizaci systémů tepelných čerpadel SPRSUN.To také podpořilo snahu obou stran společně podporovat energetickou transformaci a zlepšit účinnost využití energie.

Návštěva zástupců CAREL SPRSUN


Delegace CAREL se skládala z pěti klíčových členů zastoupených manažerem trhu Sergio Marií Capanellim a panem Matteem Galendou.Na začátku setkání se Sergio Maria Capanelli, manažer trhu CAREL Group, podělil o nejnovější technologické úspěchy CAREL a také informace a trendy na globálním trhu s tepelnými čerpadly.

Návštěva zástupců CAREL SPRSUN


SPRSUN má přísné požadavky na všechny komponenty svých tepelných čerpadel a díky přísnému průzkumu trhu a neustálému testování si SPRSUN vybral regulátory CAREL kvůli jejich špičkovému umístění a stabilní kvalitě, které splňují SPRSUN požadavky.

Nové regulátory CAREL spojují řadu výhod, jako je inteligentní řízení a konektivita, pokročilé moduly statistiky dat a mnohonásobné bezpečnostní ochranné prvky, které představují pokročilou technologickou úroveň v řídicích systémech tepelných čerpadel.Budou také hrát důležitou roli v několika nových produktech tepelných čerpadel od SPRSUN a přinesou zákazníkům dokonalý technologický životní zážitek.V SPRSUN tepelných čerpadlech R290 regulátor CAREL přinese mnoho předností:

 • Vylepšená energetická účinnost: Integrace inteligentního ovladače CAREL do tepelných čerpadel SPRSUN zlepší hospodaření s energií a celkovou účinnost, sníží spotřebu energie a náklady pro koncové uživatele.

 • Zvýšená spolehlivost systémů tepelných čerpadel: Vlastní diagnostika CAREL a připojení k síti pomohou tepelným čerpadlům SPRSUN dále snížit provozní poruchy, a tím snížit náklady na údržbu a čas.

 • Vylepšené uživatelské prostředí pro koncové zákazníky: Inteligentnější a integrovanější ovládání, které uživatelům umožňuje přepínat režimy, porozumět provozu tepelného čerpadla a sledovat spotřebu energie kdykoli a kdekoli prostřednictvím aplikace.

Návštěva zástupců CAREL SPRSUN


Ve druhé části setkání obě strany diskutovaly o zpětné vazbě zákazníků, analyzovaly uživatelské návyky a prostor pro optimalizaci systému prostřednictvím praktických případových studií.Na konci návštěvy se delegace CAREL zúčastnila prohlídky showroomu SPRSUN.Navštívili nejnovější řadu tepelných čerpadel R290 od SPRSUN a vyjádřili upřímné uznání.

Návštěva zástupců CAREL SPRSUN


Tato návštěva prohloubila úzkou spolupráci mezi CAREL a SPRSUN.V budoucnu budou obě strany pokračovat v posilování komunikace a spolupráce, aby splnily rostoucí požadavky trhu a podporovaly plány udržitelného rozvoje založené na energeticky účinných, ekologických a pohodlných energetických řešeních.

O společnosti CAREL

CAREL navrhuje a vyrábí řešení pro aplikace HVAC/R (vytápění, ventilace, klimatizace a chlazení).Společnost nabízí mnoho produktů a služeb, včetně digitálních služeb IoT, adiabatických zvlhčovačů, programovatelných ovladačů, parametrických ovladačů chlazení a dalších.

O SPRSUN

Společnost SPRSUN se již 24 let věnuje tepelným čerpadlům vzduch-voda, která je jedním z předních dodavatelů tepelných čerpadel po celém světě a poskytuje vysoce kvalitní a spolehlivá tepelná čerpadla.Tepelná čerpadla SPRSUN jsou navržena a vyrobena podle normy EN14511 s certifikáty CCC, CE, CB, KEYMARKSAA, ROHS, TUV a ERP.

Kontakt pro média:

Jenny

marketingový manažer

marketing@sprsunheatpump.com

0086-18933985692


Related Heat Pump Articles

 • Rozdíl mezi spirálou výparníku a spirálou kondenzátoru

  2023-12-01

  Cívky kondenzátoru a výparníku jsou obvykle spojeny s velkoobchodními tepelnými čerpadly.V zásadě jsou všechny AC s chladivy vybaveny výparníkovými a kondenzátorovými spirálami, které jim umožňují provádět chlazení a vytápění podle potřeby.Cívka výparníku zachycuje teplo přítomné ve vzduchu v místnosti a přenáší jej Přečtěte si více
 • Kompletní průvodce: Náklady na tepelné čerpadlo zdroje vzduchu

  2022-01-07

  Tepelná čerpadla se překvapivě stala „nezbytným“ spotřebičem pro svou schopnost nabídnout pohodlný a spolehlivý zdroj energie pro každého, kdo chce ohřát své bazény nebo zůstat v teple uvnitř.Pokud chcete investovat do topné nebo chladicí jednotky, tepelná čerpadla jsou bezesporu vhodnou variantou pro vaše potřeby Přečtěte si více
 • Nejlepší výrobci vzduchových tepelných čerpadel roku 2022

  2021-10-30

  Vzduchová tepelná čerpadla jsou vysoce účinným a obnovitelným řešením vytápění pro mnoho majitelů nemovitostí.Tato hodnotná zařízení pomáhají šetřit peníze na účtech za energii, mají nízkou uhlíkovou stopu, mají vysoký sezónní koeficient výkonu (SCOP), lze je využít k vytápění a chlazení, mají nízkou hlavní Přečtěte si více
 • Pro splnění požadavků projektu China North „Coal to Electric“ společnost Sprsun

  2016-08-19

  Severovýchodní region v posledních letech generuje příliš mnoho energie, což vážně přispělo ke smogu, upozornilo prohlášení Národní energetické správy (NEA). NEA naléhala na region, aby zrušil nebo odložil projekty výroby elektřiny z uhlí se společnou kapacitou přes 7,5 milionu kilowattů.Regiony s mírou plýtvání energií vyšší než 20 procent by měly zastavit nové projekty. K nahrazení uhelných kotlů byly zvoleny tepelná čerpadla, elektrické kotle,11druhy způsobů vytápění. Přečtěte si více

Recommended Heat Pump Products

Air Source Monoblock Heat Pumps forHot Water/House Heatin

Guangzhou SPRSUN New Energy Technology Development Co., Ltd.

Profesionální výrobce tepelných čerpadel od roku 1999
No.15 Tangxi Road, Yinsha lndustrial Park, Xintang, Zengcheng , Guangzhou, Guangdong, China, 511338

Kontaktujte SPRSUN. Podpora 7/24. Odpovíme vám co nejdříve!

Tel: 0086-20-82181867
Phone: 0086-18933985692 
WhatsApp: 0086-18933985692