Home / Heat Pump Blog / Novinky z oboru / Průmyslový blog / Nejlepší invertorová tepelná čerpadla recenzovaná v roce 2022

Nejlepší invertorová tepelná čerpadla recenzovaná v roce 2022

Zobrazení:0     Autor:Editor webu     Čas publikování: 2022-03-25      Původ:Stránky

Lidé na celém světě jsou zvyklí na používání systémů s nuceným oběhem vzduchu pro úpravu a ohřev vzduchu ve svých domech.Mezi běžná zařízení, která na takové systémy spoléhají, patří tepelná čerpadla a klimatizace.


Invertorová tepelná čerpadla

Moderní technologie však hrají zásadní roli při zlepšování systémů, které lidé v současnosti používají ve svých domech.Pokrok zaznamenal zavedení invertorem poháněných kompresorů s proměnnou rychlostí do technologie tepelných čerpadel.Technologie je obvykle středem vylepšeného výkonu, všestrannosti a účinnosti související s nejlepšími invertorové tepelné čerpadlo.

Technologie používaná u invertorových tepelných čerpadel obvykle umožňuje jejich provoz v plném rozsahu 0 až 100 %.Technologie toho dosahuje tím, že vypočítává podmínky a teplotu v domě a upravuje svůj výkon tak, aby vhodně odpovídal potřebám prostředí.

Technologie zároveň umožňuje, aby tepelné čerpadlo běželo při proměnlivých otáčkách, čímž se zvyšuje rovnoměrný a efektivní provoz, který snižuje počet cyklů.Tento mechanismus je jádrem komfortu a účinnosti invertorového tepelného čerpadla.

Při pořizování invertorového tepelného čerpadla je třeba zvážit mnoho věcí.Obvykle existují informace, které je nutné získat a prozkoumat, než se rozhodneme pro pořízení tepelných čerpadel.Výrobci a distributoři mohou snadno poskytnout informace, ale je důležité se ptát, abyste získali konečné informace.Některé z kritických věcí, které je třeba hledat, zahrnují následující:

 • Spolehlivost výrobce

 • Technologie použitá na tepelném čerpadle

 • Teplota, při které může tepelné čerpadlo pracovat

 • Použití a kompatibilita softwaru

 • Výkon a účinnost

 • Další výhody související s konkrétním modelem

Invertorová tepelná čerpadla s prokázanou účinností v roce 2022

Několik invertorových tepelných čerpadel má ověřenou účinnost.V následujícím úryvku se podíváme na vlastnosti několika z nich.

1. SPRSUN 19KW 20KW R32 DC invertorová tepelná čerpadla vzduch-voda pro chladné oblasti

19KW 20KW R32 DC invertorová tepelná čerpadla vzduch-voda pro chladné oblasti


Při navrhování těchto tepelných čerpadel museli být výrobci opatrní, aby splňovali přání uživatele po pohodlí.Model je ideální pro zvýšení komfortu mimo jiné vhodným ohřevem vody, chlazením, vytápěním a chlazením místnosti.

Tento model využívá technologii, která mu umožňuje dosahovat výsledků různými způsoby, ačkoli jeho pokročilý systém je středem jeho funkčnosti.Zde jsou některé společné vlastnosti invertorového čerpadla.

 • Pětipalcový barevný dotykový displej: Toto je důležitá funkce, která uživateli poskytuje možnost ovládat teplotu a velmi snadno nastavit režimy systému.Uživatelé mohou snadno zkontrolovat chybové kódy, protože existuje jasné moderní rozhraní.

 • Teplotní provoz -30⁰C EVI: Model využívající nízkoteplotní DC EVI je vyroben tak, aby vhodně vyhovoval chladným klimatickým oblastem.Model od SPRSUN obsahuje chladivo R32 a invertorovou technologii EVI, která umožňuje tepelnému čerpadlu produkovat teplou vodu o teplotě 60 °C a udržovat teplo v domě i při teplotách -30 °C.

 • Software upgradovaný jediným kliknutím: Vzhledem k tomu, že většina softwaru vyžaduje jednou za čas upgrade, využívá tepelné čerpadlo design, který uživatele v případě potřeby upozorní.Upgrade je jednoduchý, jakmile uživatel připojí tepelné čerpadlo k internetu, ačkoli rychlost internetu by měla být dostatečně rychlá, aby zaručila rychlejší proces aktualizace.

 • Mezi další vlastnosti tepelného čerpadla patří mimo jiné nízká hlučnost, chladivo R32, inteligentní odmrazování a chytré ovládání.

2. SPRSUN Tepelné čerpadlo vzduch-voda s invertorovým DC invertorem 9,5 kW A+++ – typ s monoblokem

Tepelné čerpadlo vzduch-voda s invertorovým DC invertorem 9,5 kW A+++ – typ s monoblokem


Jedná se o model tepelného čerpadla s nejlepší energetickou účinností na trhu.Některé z pozoruhodných specifikací tepelného čerpadla zahrnují mimo jiné maximální COP 5,56, napájení 220 V až 240 V, topný výkon 9,5 kW a maximální chladicí výkon 8,5 kW.

Některé z funkcí, které tepelnému čerpadlu propůjčují jeho funkčnost, zahrnují:

 • Energie ERP A+++: Vzhledem ke své energetické účinnosti je tento model hodnocen jako A+++, což je nejvyšší hodnocení udělené kterémukoli tepelnému čerpadlu.Tepelné čerpadlo dosáhlo dokonalého standardu pro všechna invertorová tepelná čerpadla.Spotřeba energie modelu je proto poměrně nízká a v rámci obvyklých očekávání.

 • Rychlosti ohřevu a chlazení jsou poměrně rychlé: Tepelné čerpadlo obvykle obsahuje technologicky vylepšený rotační kompresor Panasonic, který je zahrnut pro zvýšení účinnosti.To pomáhá tepelnému čerpadlu pracovat s nejlepší účinností, což mu umožňuje ohřívat vodu nebo poskytovat chlazení nebo vytápění vysokou rychlostí.

 • Chytré ovládání: Tepelné čerpadlo využívá technologicky vyspělý mechanismus, 'inteligentní CAREL Controller s RS485. To je rozhodující pro realizaci propojení mezi koncovou aplikací a jednotkou tepelného čerpadla. Tepelné čerpadlo obsahuje technologii WIFI, která umožňuje uživateli ovládat teplo pumpy z pohodlí svých telefonů.

 • Pět pracovních režimů: Vylepšená funkčnost tohoto modelu je dále vylepšena využitím pěti režimů vytápění, včetně režimu 1 až režimu 5.

3. SPRSUN R32 ERP A+++ 22KW EVI nízkoteplotní multifunkční DC invertorová tepelná čerpadla se vzduchovým zdrojem

R32 ERP A+++ 22KW EVI nízkoteplotní multifunkční DC invertorová tepelná čerpadla se vzduchovým zdrojem


Tento typ je nejlepším řešením pro invertorové tepelné čerpadlo, které běží čistěji a s bezkonkurenční účinností.Schopnost poskytovat funkce vychází z jejích hlavních specifikací, včetně maximálního COP 5,81, provozní teploty -25⁰C až -45⁰C, maximální schopnosti ohřevu 22 kW a schopnosti chlazení 20,1.

Kromě toho může model poskytovat uživatelům řadu funkcí, včetně mimo jiné ohřevu vody a domů a chlazení různých místností domu.

Mezi jedinečné vlastnosti tepelného čerpadla patří:

 • Nižší GWP: Toto tepelné čerpadlo obsahuje chladivo R32, které spolupracuje s tepelným čerpadlem s DC invertorem tak, aby běželo mírně čistěji a efektivněji.V důsledku toho má omezené škodlivé dopady na okolí, protože jeho emise uhlíku jsou zcela minimální a žádným způsobem nepoškozuje ozón.

 • Zvýšená úroveň účinnosti: Invertorové čerpadlo má maximální COP 5,95.To umožňuje jednotce nabíjet a recirkulovat způsobem, který je účinnější než DC invertorová tepelná čerpadla většiny chladiv na trhu.To je skvělé pro rodiny, protože mohou snížit účty za energii, protože mají nízkou spotřebu energie.

 • Začlenění schopností chytrých technologií: Jednotka obsahuje regulátor CAREL, který hraje klíčovou roli při zaznamenávání teplot pomocí senzorů, které zaznamenávají atmosférické podmínky.Kromě toho jednotka obsahuje online monitorovací systém (WIFI), který umožňuje výrobcům a zákaznické podpoře poskytnout klientům nezbytnou podporu, kdykoli je to potřeba.

4. SPRSUN 4,5KW 6,5KW Malé R32 DC Invertorové tepelné čerpadlo pro bazén se zdrojem vzduchu

9,5KW R32 ERP A+++ Malá invertorová jednosměrná tepelná čerpadla se studeným klimatem


Při hledání dokonalého tepelného čerpadla pro bazén je nejlepší volbou 4,5kW 6,5kW malé R32 DC invertorové tepelné čerpadlo pro bazén se zdrojem vzduchu.Jednotka je vyrobena s několika specifikacemi, které propůjčují její schopnosti.

Specifikace zahrnují maximální COP 16,33 nebo 16,18, napájení 220 V až 240 V a provozní teplotu -15⁰C až -45⁰C.Podobně je topný výkon 4,5KW nebo 6,5KW, zatímco chladicí schopnost je 2,5KW nebo 3,6KW.Jednotka je důležitá pro několik funkcí, jako je ohřev vody pro domácí bazény a chlazení.

Funkce, které zvyšují funkčnost čerpadla, jsou:

 • Maximální COP 17,3: To je důležité pro zvýšení úspory energie při jeho provozu.Všimněte si, že s COP, které dosáhne až 16,39, může jednotka změnit provozní frekvenci různých součástí tepelného čerpadla, jako je ventilátor a rotační kompresor.Mění však frekvenci v závislosti na požadovaných potřebách.Tím se zkracuje čas potřebný k vytápění, které poskytuje více tepla než dřívější tepelná čerpadla.

 • Nízká hlučnost 40 dB(A): Systém SPRSUN DC invertorového bazénového tepelného čerpadla využívá invertorové kompresory Panasonic vybavené bezkomutátorovými DC ventilátory Nidec.Výsledkem je, že systém zajišťuje, že čerpadla během provozu nevytvářejí zbytečný hluk, protože tyto dva prvky pomáhají snižovat hluk uvnitř.Proto je u bazénů zaručena vynikající tichá eliminace běžného hluku souvisejícího s domácími tepelnými čerpadly.

 • Titanový výměník tepla trubka v plášti: Tyto jednotky využívají titanový výměník tepla trubka v plášti s vysokým stupněm chemické odolnosti k vymýcení příležitostí ke korozi.Titan je obvykle vynikající volbou pro zvládnutí vysokých teplot, tlaku a vodní eroze.Tato schopnost koreluje s jejími kvalitami;tvrdost, odolnost vůči teplu a odolnost proti korozi.

 • Mezi další funkce tohoto invertorového čerpadla patří mimo jiné stručný design tepelného čerpadla, WIFI aplikace a dotykový ovladač.

Kromě invertorových tepelných čerpadel popsaných výše má velká řada dalších tepelných čerpadel nejlepší invertorové tepelné čerpadlo ve srovnání s mnoha jinými.Chcete-li prozkoumat seznam široké škály ověřených invertorových tepelných čerpadel, podívejte se na webové stránky SPRSUN.

Sečteno a podtrženo

Instalace tepelného čerpadla vyžaduje důkladnou znalost jak technických záležitostí, tak správných návrhů.Při pořizování invertorového tepelného čerpadla je třeba dbát na zásadní aspekty, které závisí na zamýšleném účelu instalace.

Dobré invertorové tepelné čerpadlo by však mělo přinejmenším odpovídajícím způsobem splňovat potřeby uživatele, což je faktor, který lze zjistit podle pokynů odborníka při jeho pořízení.


Related Heat Pump Articles

 • Rozdíl mezi spirálou výparníku a spirálou kondenzátoru

  2023-12-01

  Cívky kondenzátoru a výparníku jsou obvykle spojeny s velkoobchodními tepelnými čerpadly.V zásadě jsou všechny AC s chladivy vybaveny výparníkovými a kondenzátorovými spirálami, které jim umožňují provádět chlazení a vytápění podle potřeby.Cívka výparníku zachycuje teplo přítomné ve vzduchu v místnosti a přenáší jej Přečtěte si více
 • Kompletní průvodce: Náklady na tepelné čerpadlo zdroje vzduchu

  2022-01-07

  Tepelná čerpadla se překvapivě stala „nezbytným“ spotřebičem pro svou schopnost nabídnout pohodlný a spolehlivý zdroj energie pro každého, kdo chce ohřát své bazény nebo zůstat v teple uvnitř.Pokud chcete investovat do topné nebo chladicí jednotky, tepelná čerpadla jsou bezesporu vhodnou variantou pro vaše potřeby Přečtěte si více
 • Nejlepší výrobci vzduchových tepelných čerpadel roku 2022

  2021-10-30

  Vzduchová tepelná čerpadla jsou vysoce účinným a obnovitelným řešením vytápění pro mnoho majitelů nemovitostí.Tato hodnotná zařízení pomáhají šetřit peníze na účtech za energii, mají nízkou uhlíkovou stopu, mají vysoký sezónní koeficient výkonu (SCOP), lze je využít k vytápění a chlazení, mají nízkou hlavní Přečtěte si více
 • Pro splnění požadavků projektu China North „Coal to Electric“ společnost Sprsun

  2016-08-19

  Severovýchodní region v posledních letech generuje příliš mnoho energie, což vážně přispělo ke smogu, upozornilo prohlášení Národní energetické správy (NEA). NEA naléhala na region, aby zrušil nebo odložil projekty výroby elektřiny z uhlí se společnou kapacitou přes 7,5 milionu kilowattů.Regiony s mírou plýtvání energií vyšší než 20 procent by měly zastavit nové projekty. K nahrazení uhelných kotlů byly zvoleny tepelná čerpadla, elektrické kotle,11druhy způsobů vytápění. Přečtěte si více

Recommended Heat Pump Products

Air Source Monoblock Heat Pumps forHot Water/House Heatin

Guangzhou SPRSUN New Energy Technology Development Co., Ltd.

Profesionální výrobce tepelných čerpadel od roku 1999
No.15 Tangxi Road, Yinsha lndustrial Park, Xintang, Zengcheng , Guangzhou, Guangdong, China, 511338

Kontaktujte SPRSUN. Podpora 7/24. Odpovíme vám co nejdříve!

Tel: 0086-20-82181867
Phone: 0086-18933985692 
WhatsApp: 0086-18933985692