Home / Heat Pump Blog / Novinky z oboru / Průmyslový blog / Okres pracuje na budování nízkouhlíkové budoucnosti

Okres pracuje na budování nízkouhlíkové budoucnosti

Zobrazení:0     Autor:Editor webu     Čas publikování: 2016-07-25      Původ:Stránky

Okresní ředitel CHANGINGU Gu Honghui byl přítomen 7. června 2016 na americko-čínském summitu Climate-Smart/Low Carbon Cities v Pekingu. Gu byl tam, aby se podělil s účastníky konference, včetně amerického ministra zahraničí Johna Kerryho, informace o Changningových zkušenostech s podporou nízkouhlíkových uhlíkový rozvoj měst.

Changning v současné době zavádí projekt Světové banky na podporu rozvoje měst s nízkými emisemi uhlíku propagací schémat zelené energie.Je to také důležité opatření, protože Chang-ning pracuje na budování 'ekologické civilizace'.

Projekt má dvě složky: za prvé, technickou pomoc a přírůstkovou podporu pro budovy s téměř nulovými emisemi financované z grantu Global Environment Facility;a za druhé, nízkouhlíkovou investiční složku financovanou půjčkou od Mezinárodní banky pro obnovu a rozvoj.

Do roku 2018 plánuje Changning snížit uhlíkovou náročnost na jednotku HDP o 23 procent ve srovnání s úrovněmi z roku 2010.

Do konce loňského roku již uhlíková náročnost na jednotku HDP klesla zhruba o 20 procent.

Changning plně podporuje úsporu energie a snižování emisí ve stávajících budovách.

Do konce loňského roku okres dokončil 23 modernizačních projektů ke zlepšení energetické účinnosti ve stávajících budovách, které dohromady pokrývají 1,35 milionu metrů čtverečních plochy.Předpokládá se, že toto úsilí snížilo emise uhlíku odhadem o 60 000 tun.Takové rekonstrukce jsou také významným krokem k podpoře městské transformace čtvrti.

Changning zvýšil standardy energetické účinnosti pro nové budovy.Okresní úřady přísně prosazují povinné standardy úspor energie pro zelené budovy v každé fázi výstavby, včetně plánování, schvalování a projektování.

Okres posoudil předběžné návrhy nových 51 projektů, které dohromady pokrývají 2,26 milionu metrů čtverečních.Každý projekt byl navržen v souladu s místními normami pro úsporu energie.

Mezitím se úředníci v Changningu také snaží ze všech sil zlepšit standardy pro úsporu energie budov.Ve skutečnosti tři nově dokončené budovy s nízkou spotřebou energie v Changningu překračují normy pro úsporu energie stanovené na úrovni města o pět procentních bodů.

Do konce loňského roku měl Changning čtyři dvouhvězdičkové zelené budovy.Pět dalších bylo hodnoceno jako demonstrační projekty energetické účinnosti budov na úrovni města.

Dalším vrcholem jsou Changningovy budovy s téměř nulovou spotřebou energie.Tyto budovy jsou součástí nízkouhlíkového cvičného areálu vytvořeného jako součást závazku okresu vůči Světové bance.Vláda Changning se spojila s podniky, aby dovybavila kancelářskou budovu v Hongqiao State Guest Hotel.Budova nyní využívá nízkouhlíkové technologie, včetně vysoce účinné zadržovací konstrukce, vysoce účinného systému osvětlení, obnovitelné energie a inteligentního ovládání.

Projekt také otestoval režim řízení celého procesu.Bez ohledu na spotřebu energie v zásuvce byly emise CO2 kontrolovány na 16,74 kilogramů na metr čtvereční, což dosáhlo téměř nulových emisních norem.

Changning zároveň aktivně podporuje aplikaci nových technologií a postupů.

Během výstavby nízkouhlíkové demonstrační zóny věnoval Changning velkou pozornost aplikaci nových technologií, nové energie a nového vybavení a přijal nový režim řízení.

Patnáct modernizačních projektů v Chang-ning přijalo smluvní režim řízení zdrojů energie.Kromě toho okres zkoumá nové způsoby, jak integrovat řízení celého procesu a dolaďovací opatření do výstavby.Také přijala nové metody úspory energie, jako jsou inteligentní distribuční sítě a inteligentní systémy řízení úspory energie založené na internetu.

Měnící se orgány také silně podporují používání nového vybavení a technologie.Například použití klimatizačních systémů s magnetickým závěsným tepelným čerpadlem zefektivňuje využití energie o 30 procent.Grand Millennium Shanghai Hongqiao se ujalo vedení v oboru instalací koncentrovaných solárních tepelných akumulačních systémů, které zlepšují účinnost nejméně o 27 procent.Projekt získal první cenu v soutěži China Energy Conservation Association za rok 2014.

Veřejným budovám v Changningu se doporučuje instalovat tepelná čerpadla ze země nebo fotovoltaické výrobní systémy.Do konce loňského roku Changning postavil sedm projektů fotovoltaické výroby, které vyrobily celkem 1 185,5 kilowattů elektřiny.

Čtvrť modernizuje svou energetickou strukturu.Všechny kotle na uhlí jsou připraveny k demolici.Postupně budou také vyřazovány olejové kotle a nahrazovány kotli na zemní plyn.Jako trend budoucnosti byly označovány i projekty distribuovaného zásobování energií.

V neposlední řadě orgány v Changningu obhajují nízkouhlíkový život a ekologickou dopravu.V oblasti Hongqiao se buduje pomalý dopravní systém.V rámci tohoto úsilí se očekává, že 450 veřejných kol vybavených zařízeními GPS a čtečkami čipových karet pomůže místním dojíždějícím dobýt 'poslední kilometr' jejich cesty po městě.

O summitu

Summit americko-čínských klimaticky inteligentních/nízkouhlíkových měst je organizován společně Spojenými státy a Čínou a jeho cílem je podpořit implementaci společného americko-čínského prohlášení o změně klimatu, které v roce 2014 učinili prezident Obama a prezident Si Ťin-pching. rozšíří a prohloubí vedoucí postavení měst a místních lídrů v oblasti změny klimatu a bude se zabývat klíčovými tématy nízkouhlíkového rozvoje, jako je obchodování s uhlíkem, zlepšování kvality ovzduší, nemotorizovaná doprava, zelené finance a technologické inovace.Letos se sešli starostové čínských a amerických měst, včetně Bostonu, Wuhanu a Shenzhenu, aby se podělili o nápady a osvědčené postupy v boji proti změně klimatu.

Výše uvedené je původně z http://www.shanghaidaily.com/district/channing/District-works-toward-building-lowcarbon-future/shdaily.shtml


Related Heat Pump Articles

 • Rozdíl mezi spirálou výparníku a spirálou kondenzátoru

  2023-12-01

  Cívky kondenzátoru a výparníku jsou obvykle spojeny s velkoobchodními tepelnými čerpadly.V zásadě jsou všechny AC s chladivy vybaveny výparníkovými a kondenzátorovými spirálami, které jim umožňují provádět chlazení a vytápění podle potřeby.Cívka výparníku zachycuje teplo přítomné ve vzduchu v místnosti a přenáší jej Přečtěte si více
 • Kompletní průvodce: Náklady na tepelné čerpadlo zdroje vzduchu

  2022-01-07

  Tepelná čerpadla se překvapivě stala „nezbytným“ spotřebičem pro svou schopnost nabídnout pohodlný a spolehlivý zdroj energie pro každého, kdo chce ohřát své bazény nebo zůstat v teple uvnitř.Pokud chcete investovat do topné nebo chladicí jednotky, tepelná čerpadla jsou bezesporu vhodnou variantou pro vaše potřeby Přečtěte si více
 • Nejlepší výrobci vzduchových tepelných čerpadel roku 2022

  2021-10-30

  Vzduchová tepelná čerpadla jsou vysoce účinným a obnovitelným řešením vytápění pro mnoho majitelů nemovitostí.Tato hodnotná zařízení pomáhají šetřit peníze na účtech za energii, mají nízkou uhlíkovou stopu, mají vysoký sezónní koeficient výkonu (SCOP), lze je využít k vytápění a chlazení, mají nízkou hlavní Přečtěte si více
 • Pro splnění požadavků projektu China North „Coal to Electric“ společnost Sprsun

  2016-08-19

  Severovýchodní region v posledních letech generuje příliš mnoho energie, což vážně přispělo ke smogu, upozornilo prohlášení Národní energetické správy (NEA). NEA naléhala na region, aby zrušil nebo odložil projekty výroby elektřiny z uhlí se společnou kapacitou přes 7,5 milionu kilowattů.Regiony s mírou plýtvání energií vyšší než 20 procent by měly zastavit nové projekty. K nahrazení uhelných kotlů byly zvoleny tepelná čerpadla, elektrické kotle,11druhy způsobů vytápění. Přečtěte si více

Recommended Heat Pump Products

Air Source Monoblock Heat Pumps forHot Water/House Heatin

Guangzhou SPRSUN New Energy Technology Development Co., Ltd.

Profesionální výrobce tepelných čerpadel od roku 1999
No.15 Tangxi Road, Yinsha lndustrial Park, Xintang, Zengcheng , Guangzhou, Guangdong, China, 511338

Kontaktujte SPRSUN. Podpora 7/24. Odpovíme vám co nejdříve!

Tel: 0086-20-82181867
Phone: 0086-18933985692 
WhatsApp: 0086-18933985692