Home / Novinky / Firemní blog / SPRSUN oznamuje svou účast na solární výstavě Intersolar Europe 2023 hotovo

SPRSUN oznamuje svou účast na solární výstavě Intersolar Europe 2023 hotovo

Zobrazení:1     Autor:Editor webu     Čas publikování: 2023-05-24      Původ:Stránky

c011db630aa1fe4bbd34b49f8f4ab25 (1)

Guangzhou, Čína - SPRSUN Společnost New Energy Technology Development Company s potěšením oznamuje svou účast na výstavě Intersolar Europe 2023, která se bude konat v německém Mnichově od 14. do 16. června 2023.


Intersolar Europe je nejprestižnější a nejrozsáhlejší výstava solárního průmyslu na světě, která pravidelně přitahuje účastníky a účastníky ze všech koutů světa.Pod svým heslem „Connecting Solar Business“ každý rok úspěšně svedl dohromady nespočet výrobců, distributorů, dodavatelů, projektantů, architektů, vývojářů a poskytovatelů služeb.


Mohou zkoumat a diskutovat o nejnovějším vývoji a trendech v solárním průmyslu a zároveň vytvářet a posilovat vazby s potenciálními spolupracovníky a klienty.Letošní výstava počítá s účastí 1250 vystavovatelů a návštěvností více než 85 000 návštěvníků během třídenní akce.


Inovátoři a průkopníci nové energie neustále pracují na budování budoucnosti poháněné 24/7 obnovitelnými zdroji energie.Neustále hledají další pokrok v oblastech od invertorů po solární články a od solárních elektráren po infrastrukturu sítě a integraci.Seznam je nekonečný.

Výstava bude probíhat souběžně s Konferencí Intersolar Europe, kde se globální odborníci podělí o své poznatky a odborné znalosti týkající se témat souvisejících s průmyslem.


Letos bude výstava a konference zaměřena na nejnovější trendy a technologie v oboru, jako je integrace fotovoltaiky a elektromobility, ziskové obchodní modely pro průmysl obnovitelných zdrojů energie a průzkum nevyužitých globálních trhů.Cílem setkání je dát dohromady všechny, ať už jsou to giganti v oboru nebo mladé startupy, na fóru, kde budou mít prospěch všichni účastníci.


SPRSUN je zavedeným výrobcem tepelných čerpadel, který působí již více než 24 let a má zastoupení ve více než 60 zemích.Díky více než 560 globálním partnerstvím a kapacitě produkovat více než 25 000 jednotek měsíčně se společnost etablovala jako globální hráč v odvětví solární a obnovitelné energie.


Společnost má odborné zkušenosti s vývojem technologií tepelných čerpadel, jako jsou inteligentní systémy dálkového ovládání, pokročilé invertorové technologie, inteligentní odmrazovací systémy a operační systémy pro ultranízké teploty.Katalog produktů vzduchových tepelných čerpadel SPRSUN zahrnuje invertorová tepelná čerpadla, tepelná čerpadla EVI pro studené klima, tepelná čerpadla s děleným systémem, tepelná čerpadla pro bazény a další.V letošním roce společnost hodlá předvést své nejnovější inovace, invertorové tepelné čerpadlo R32 DC a invertorové tepelné čerpadlo R290 DC.


V rámci svého úsilí o pokrok a zlepšení znalostí a inovací v průmyslu obnovitelných zdrojů energie se SPRSUN vědomě snaží účastnit globálních průmyslových akcí, jako je Intersolar Europe.Vítejte v našem stánku na B5.550.Pro více informací kontaktujte SPRSUN Heat Pumps by návštěvou našeho webu.


Všechna odeslaná vložení budou přidána během syndikace.

---------------------------

Níže je uveden Media Contact/NAP pro vaše vydání.To se zobrazí v dolní části každého syndikovaného vydání.Ujistěte se, že jsou tyto informace správné.(* označuje povinné a nemůže zůstat prázdné):


Název společnosti*: SPRSUN

Kontaktní osoba: Jason Yao

Telefon: 0086-20-82181867

Whatsapp: 86-18022864501

Adresa: No.15 Tangxi Road, Yinsha Industrial Park, Xintang, Zengcheng District

Město: Guangzhou

Stát: Guangdong

PSČ: 511338

Země*: CN

Webová stránka*: https://www.sprsunheatpump.com/

Related Heat Pump Articles

 • Rozdíl mezi spirálou výparníku a spirálou kondenzátoru

  2023-12-01

  Cívky kondenzátoru a výparníku jsou obvykle spojeny s velkoobchodními tepelnými čerpadly.V zásadě jsou všechny AC s chladivy vybaveny výparníkovými a kondenzátorovými spirálami, které jim umožňují provádět chlazení a vytápění podle potřeby.Cívka výparníku zachycuje teplo přítomné ve vzduchu v místnosti a přenáší jej Přečtěte si více
 • Kompletní průvodce: Náklady na tepelné čerpadlo zdroje vzduchu

  2022-01-07

  Tepelná čerpadla se překvapivě stala „nezbytným“ spotřebičem pro svou schopnost nabídnout pohodlný a spolehlivý zdroj energie pro každého, kdo chce ohřát své bazény nebo zůstat v teple uvnitř.Pokud chcete investovat do topné nebo chladicí jednotky, tepelná čerpadla jsou bezesporu vhodnou variantou pro vaše potřeby Přečtěte si více
 • Nejlepší výrobci vzduchových tepelných čerpadel roku 2022

  2021-10-30

  Vzduchová tepelná čerpadla jsou vysoce účinným a obnovitelným řešením vytápění pro mnoho majitelů nemovitostí.Tato hodnotná zařízení pomáhají šetřit peníze na účtech za energii, mají nízkou uhlíkovou stopu, mají vysoký sezónní koeficient výkonu (SCOP), lze je využít k vytápění a chlazení, mají nízkou hlavní Přečtěte si více
 • Pro splnění požadavků projektu China North „Coal to Electric“ společnost Sprsun

  2016-08-19

  Severovýchodní region v posledních letech generuje příliš mnoho energie, což vážně přispělo ke smogu, upozornilo prohlášení Národní energetické správy (NEA). NEA naléhala na region, aby zrušil nebo odložil projekty výroby elektřiny z uhlí se společnou kapacitou přes 7,5 milionu kilowattů.Regiony s mírou plýtvání energií vyšší než 20 procent by měly zastavit nové projekty. K nahrazení uhelných kotlů byly zvoleny tepelná čerpadla, elektrické kotle,11druhy způsobů vytápění. Přečtěte si více

Recommended Heat Pump Products

Air Source Monoblock Heat Pumps forHot Water/House Heatin

Guangzhou SPRSUN New Energy Technology Development Co., Ltd.

Profesionální výrobce tepelných čerpadel od roku 1999
No.15 Tangxi Road, Yinsha lndustrial Park, Xintang, Zengcheng , Guangzhou, Guangdong, China, 511338

Kontaktujte SPRSUN. Podpora 7/24. Odpovíme vám co nejdříve!

Tel: 0086-20-82181867
Phone: 0086-18933985692 
WhatsApp: 0086-18933985692