Home / Novinky / Firemní blog / SPRSUN upgraduje své produkty s tepelným čerpadlem o funkci ovládání WiFi

SPRSUN upgraduje své produkty s tepelným čerpadlem o funkci ovládání WiFi

Zobrazení:0     Autor:Editor webu     Čas publikování: 2019-08-22      Původ:Stránky

SPRSUN, profesionální výrobce tepelných čerpadel od roku 1999, v poslední době modernizuje své produkty tepelných čerpadel, aby splnily požadavky stále více zákazníků.Kromě aktualizace parametrů vyvíjí náš technický tým i funkci ovládání WiFi a řadu nových a vylepšených tepelných čerpadel.


Ovládání WiFi (volitelné)

SPRSUN Tepelné čerpadlo s ovládáním WiFi

Za prvé, funkce ovládání WiFi (volitelné) je nyní k dispozici v SPRSUN vzduchová tepelná čerpadla aby zákazníci mohli ovládat svá tepelná čerpadla vzduch-voda prostřednictvím APP (mobilní telefony Android i IOS).


Výhoda této funkce je zřejmá: zákazník může kdykoli a kdekoli zapnout/vypnout své tepelné čerpadlo nebo nastavit teplotu vody, pokud je k dispozici WiFi připojení.


Nová a vylepšená tepelná čerpadla

Do portfolia je dokonce přidána řada nových funkčních modelů, jako je levný zdroj vzduchu s horním výtlakem ohřívače vody s tepelným čerpadlem, DC invertorová tepelná čerpadla, bazénová tepelná čerpadla pro ohřev a chlazení vody, tepelná čerpadla pro domácnost pro vytápění a chlazení atd.

SPRSUN DC invertorová tepelná čerpadla

Stávající modely tepelných čerpadel jsou také vylepšeny.Například maximální výstupní teplota vody SPRSUN vysokoteplotních tepelných čerpadel zdroje vzduchu (zaměřených na průmyslový/komerční ohřev vody) může dosáhnout 80℃ ve srovnání s předchozí maximální teplotou vody 75℃.


Zákazníci tak nyní mají více možností při výběru správného modelu tepelného čerpadla na základě svých specifických potřeb.


Related Heat Pump Articles

 • Rozdíl mezi spirálou výparníku a spirálou kondenzátoru

  2023-12-01

  Cívky kondenzátoru a výparníku jsou obvykle spojeny s velkoobchodními tepelnými čerpadly.V zásadě jsou všechny AC s chladivy vybaveny výparníkovými a kondenzátorovými spirálami, které jim umožňují provádět chlazení a vytápění podle potřeby.Cívka výparníku zachycuje teplo přítomné ve vzduchu v místnosti a přenáší jej Přečtěte si více
 • Kompletní průvodce: Náklady na tepelné čerpadlo zdroje vzduchu

  2022-01-07

  Tepelná čerpadla se překvapivě stala „nezbytným“ spotřebičem pro svou schopnost nabídnout pohodlný a spolehlivý zdroj energie pro každého, kdo chce ohřát své bazény nebo zůstat v teple uvnitř.Pokud chcete investovat do topné nebo chladicí jednotky, tepelná čerpadla jsou bezesporu vhodnou variantou pro vaše potřeby Přečtěte si více
 • Nejlepší výrobci vzduchových tepelných čerpadel roku 2022

  2021-10-30

  Vzduchová tepelná čerpadla jsou vysoce účinným a obnovitelným řešením vytápění pro mnoho majitelů nemovitostí.Tato hodnotná zařízení pomáhají šetřit peníze na účtech za energii, mají nízkou uhlíkovou stopu, mají vysoký sezónní koeficient výkonu (SCOP), lze je využít k vytápění a chlazení, mají nízkou hlavní Přečtěte si více
 • Pro splnění požadavků projektu China North „Coal to Electric“ společnost Sprsun

  2016-08-19

  Severovýchodní region v posledních letech generuje příliš mnoho energie, což vážně přispělo ke smogu, upozornilo prohlášení Národní energetické správy (NEA). NEA naléhala na region, aby zrušil nebo odložil projekty výroby elektřiny z uhlí se společnou kapacitou přes 7,5 milionu kilowattů.Regiony s mírou plýtvání energií vyšší než 20 procent by měly zastavit nové projekty. K nahrazení uhelných kotlů byly zvoleny tepelná čerpadla, elektrické kotle,11druhy způsobů vytápění. Přečtěte si více

Recommended Heat Pump Products

Air Source Monoblock Heat Pumps forHot Water/House Heatin

Guangzhou SPRSUN New Energy Technology Development Co., Ltd.

Profesionální výrobce tepelných čerpadel od roku 1999
No.15 Tangxi Road, Yinsha lndustrial Park, Xintang, Zengcheng , Guangzhou, Guangdong, China, 511338

Kontaktujte SPRSUN. Podpora 7/24. Odpovíme vám co nejdříve!

Tel: 0086-20-82181867
Phone: 0086-18933985692 
WhatsApp: 0086-18933985692