Home / Heat Pump Blog / Novinky z oboru / Průmyslový blog / Snížit náklady na energii v roce 2022?Zkontrolujte schéma upgradu kotle

Snížit náklady na energii v roce 2022?Zkontrolujte schéma upgradu kotle

Zobrazení:1     Autor:Editor webu     Čas publikování: 2022-06-28      Původ:Stránky

Přechod s nulovým čistým uvolňováním uhlíku každým rokem pokračuje.V roce 2022 je však intenzivnější, zejména ve Spojeném království. Odhadované uvolňování uhlíku je 20 %, což představuje 68 milionů tun uhlíku emitovaného globálně.Dále 14 % z toho pochází výhradně z domácích topných zařízení.V tomto rozsahu je čistý nulový exodus podporován prostřednictvím programu Boiler Upgrade Scheme iniciovaného vládou Spojeného království.Schéma začalo 23. května 2022. Je to všechno o čisté energii, účinném vytápění domů a snížení účtů za energii.

Tepelná čerpadla od SPRSUN

Pokud jste to přehlédli, schéma upgradu kotle nahradilo Domestic RHI.V současné době se zaměřuje na dosažení 90 000 instalací do března 2025. Cílem je generovat asi 0,3 TWH tepla od nynějška do roku 2050. Kromě toho mají majitelé domů těžit z odhadovaného rozpočtu 450 milionů liber pouze na pobídkách.


Cíle schématu modernizace kotle


Toto schéma se zaměřuje na velšské a anglické vlastníky domů.Jako takové dostanou granty ve výši 5 000 liber na nahrazení kotlů na fosilní paliva systémy vytápění na zelenou energii.

 • Zatímco tepelná čerpadla jsou stále levnější než plynové kotle, cílem systému modernizace kotlů je zlevnit instalace těchto jednotek.Nemluvě o tom, že pomáhá snižovat účty za energii.

 • Schéma má nastartovat britskou výrobu tepelných čerpadel.V důsledku toho pomůže snížit nedostatek a náklady technologie tepelného čerpadla.Z dlouhodobého hlediska pomůže schéma modernizace kotlů domácnostem v příštím desetiletí přejít z palivových kotlů na tepelná čerpadla.

 • Jeho cílem je vytvořit asi 175 000 pracovních příležitostí v britském průmyslu tepelných čerpadel.

 • Program Boiler Upgrade Scheme vytváří přímý kanál pro spotřebitele, jak získat finanční prostředky a nainstalovat tepelná čerpadla bez daně.


Kdo má nárok na program modernizace kotle?


Neliší se ve velké míře, kritéria způsobilosti pro upgrade schématu kotle jsou následující.

 1. Váš dům musí vykazovat certifikované certifikáty energetické náročnosti získané během poslední dekády.Certifikát uvádí, jak je nemovitost energeticky účinná, tím, že jí přiřazuje známku od A (extrémní) po G (nejhorší), a tato informace pomáhá při určování uhlíkové stopy majitele domu a nákladů na vytápění.

 2. Dům musí být existující strukturou nebo strukturou postavenou na zakázku.To je srovnatelné s tím, jak bylo vnímáno domácí RHI.Proto schéma upgradu kotle nebude pro nový domov k dispozici.To vyplývá z toho, že přechod na nízkouhlíkovou energii ve starých domech je dražší než přechod na nízkouhlíkovou energii v nové výstavbě, a k dosažení tohoto cíle jsou zoufale potřeba pobídky.

 3. Aby byly domy způsobilé pro financování, musí mít analyzovány své požadavky a poskytnout alespoň jednu cenovou nabídku od vyškoleného instalačního technika.Opět platí, že majitel domu se musí zaregistrovat pro kupon, zatímco instalatéři mají na starosti nárokování kuponu.Takže to zaručuje, že kupóny jsou použity ve prospěch těch, kteří je nejvíce vyžadují.Kromě toho je důležité, aby odpovědný instalační technik měl certifikaci MCS.

 4. Neměli byste mít žádné návrhy EPC na izolování půdních vestaveb a dutých bloků, pokud máte být zvažováni pro toto financování.Pokud je stavba uvedena na státním seznamu nebo se nachází v chráněné oblasti, můžete být z tohoto pravidla osvobozeni.

 5. Měli byste vlastnit dům ve Walesu nebo Anglii.

 6. Žadatelé musí vlastnit rezidenci s celkovým instalovaným tepelným výkonem 45 kilowattů.

 7. Financování se neposkytuje, pokud nahradíte současný nízký CO2 topná jednotka.Nicméně nemovitosti, které zcela nahrazují současné jednotky na fosilní paliva, mají nárok na schéma modernizace kotle.


Jaký je rozdíl mezi ním a RHI?


Jedním z nejvýznamnějších rozdílů je druh poskytovaných peněz.Boiler Upgrade Scheme nabízí kupóny, které mohou zaplatit až 5 000 GBP na počátečních poplatcích.Na druhou stranu RHI dříve nabízela roční úhrady po dobu 7 let v závislosti na roční spotřebě tepla.

Za posledních 7 let bylo možné získat pomocí RHI až 28 000 GBP.Financování dostupné prostřednictvím BUS je však poměrně skromné.Tento program, který má trvat pouze dva roky, by se však mohl časově i finančně prodloužit.


Jak bude upgrade kotle fungovat?


Po konzultaci a obdržení alespoň jedné nabídky od kvalifikované instalace se může kdokoli přihlásit k programu upgradu kotle.Údržba kotle na biomasu nebo jakéhokoliv tepelného čerpadla musí být provedena do tří měsíců od obdržení kuponů.

U časově náročných větších systémů, jako je tepelné čerpadlo země-voda nebo hydronické tepelné čerpadlo, je však plán posunut na šest měsíců.Kromě toho na takové jednotky získáte poukaz v hodnotě 6 000 GBP, který lze po dokončení práce uplatnit.


Jak se přihlásit do programu Upgrade kotle


Povinností dodavatelů instalace je uplatnit vaši žádost o zadání zakázky.Hodnota tohoto grantu bude odečtena z částky, kterou utratíte.Pokud je nastavení kvalifikováno pro schéma upgradu kotle, instalační technik autorizovaný MSC vám poradí, jak postupovat.

Získávání cenových nabídek od mnoha instalátorů bude navíc chytré, abyste zajistili, že dostanete co nejlepší nabídku.


A tady je to, co byste měli udělat.


 1. Ve vašem regionu najdete dodavatele s licencí MCS, který může dokončit postup.(Vyhodnocení procesu MCS zajišťuje, že dodavatelé jsou kvalifikovaní a zboží, které nasazují, odpovídá kódu.)

 2. Je to práce instalačního technika, aby určil, zda vaše nastavení splňuje podmínky pro udělení grantu.Získejte dodavatele ještě dnes prostřednictvím mcscertified.com.

 3. Pokud dojde k instalaci do vašeho domu, musí vám vysvětlit, zda jsou tepelná čerpadla vhodná pro vaši nemovitost.

Pamatujte, že je důležité porozumět potenciálním tepelným potřebám budovy a projektovanému koeficientu výkonu.Pokud žijete ve starém domě s neizolovanými zdmi, budete mít nízký CoP.V důsledku toho instalace tepelných čerpadel zvýší spotřebu energie.

Vy a instalační technik se dohodnete na ceně za instalaci.Poté dodavatel podá žádost o dotaci.Jakmile vás Ofgem kontaktuje, potvrzujete, že dodavatel pracuje s vaším oprávněním.


Jaké topné systémy jsou zahrnuty v systému modernizace kotle?


Cílem tohoto schématu je kompenzovat vlastníky domů, kteří přecházejí na formy zelené energie pro vytápění domů.Budete kryti, pokud přenecháte plynové kotle:


Tepelná čerpadla


Stěny nemovitosti mohou ztratit až 35 % tepla, zatímco střecha může ztratit až 25 %.Takže musíte aktualizovat úrovně izolačního materiálu vašeho zařízení.Tímto způsobem mohou tepelná čerpadla úspěšně fungovat.Na druhou stranu, když se rozhodnete pro přechod na tepelná čerpadla, upgradujte prosím tkaniny domu, jako je izolace nebo zasklení oken.Tato vylepšení pomáhají zlepšit komfort a zároveň maximálně využít tepelná čerpadla.

Tepelná čerpadla společnosti SPRSUN

Schéma modernizace kotlů zahrnuje tepelná čerpadla země-voda, tepelná čerpadla vzduch-voda a hydronická tepelná čerpadla.Když uděláte tento přechod, bude nejlepší, když vy pořiďte si tepelné čerpadlo SPRSUN dnes.Jsou nejlevnějším způsobem, jak se přihlásit do systému Upgrade kotle.


Kotle na biomasu


Kotle na biomasu jsou pro toto schéma vhodné i tehdy, když strukturu neefektivní budovy nelze zvládnout konvenčními technologiemi obnovitelné energie.Jakmile je odhad tepelné ztráty prokázán a biomasa je zaručena, je způsobilá.Když se tedy tepelné čerpadlo nehodí, můžete si vybrat kotel na biomasu a přesto získat nárok na schéma upgradu kotle.


Co můžeme očekávat od schématu upgradu kotlů?


Hlavním cílem tohoto schématu je usnadnit přístup k nulovým čistým emisím uhlíku.Proto umožní stávajícím domům získat prostředky pro nízkouhlíkové vytápění a pomůže dosáhnout tohoto cíle.Kromě toho se vláda po svém desetibodovém plánu zavázala zavést standardy udržitelného bydlení, které pomohou stavbám stát se zelenými a energeticky účinnými.

Tato iniciativa za 450 milionů liber bude fungovat tři roky.Začalo to již letos v dubnu a poskytne domácnostem vládní pobídky ve výši 5 000 liber, které jim pomohou při instalaci nízkouhlíkových zařízení.


Co když nemám nárok na schéma upgradu kotle?


V důsledku problému životních nákladů hledá většina domácností rychlé způsoby, jak snížit své platby za plyn.Takže nemají miliony, které by mohli spálit.Nemají nárok na schéma upgradu kotle.Proto se program stává dostupným pouze pro jednotlivce, kteří mohou zaplatit velké počáteční výdaje za ekologičtější tepelné čerpadlo.

Je nesporné, že ne všichni lidé budou mít nárok na finanční prostředky ze schématu upgradu kotle.Spíše existují jiné možnosti, jako je Závazek energetické společnosti.Tento program také pomáhá nízkopříjmovým, ale extrémně chladným domácnostem provádět energeticky efektivní úpravy nemovitostí.Kromě toho je pro domácnosti, které již mají nárok na program modernizace kotlů, stále k dispozici několik pobídek na izolaci a tepelná čerpadla.

Takže i když jste mohli získat různé peníze za ekologickou nebo efektivní modernizaci energie na izolaci, opevnění dveří a oken, schéma upgradu kotlů je otevřené i pro vás.


Zabalení


Zatímco o nulových emisích uhlíku se hovořilo na celém světě v 21Svatý století vytváří vytápění domácností ve Spojeném království nejméně 14 % uhlíku z pouhého vytápění domácností, aby nahradilo 68 milionů tun vyrobených po celém světě.Vláda ale musela jednat.Nyní prostřednictvím systému modernizace kotlů mohou domácnosti získat tepelná čerpadla, která snižují náklady na energii a emise uhlíku a dlouhodobě nabízejí náhradu.I když je to výhra pro vás, je to výhra pro vládu a matka příroda vám děkuje.

Related Heat Pump Articles

 • Rozdíl mezi spirálou výparníku a spirálou kondenzátoru

  2023-12-01

  Cívky kondenzátoru a výparníku jsou obvykle spojeny s velkoobchodními tepelnými čerpadly.V zásadě jsou všechny AC s chladivy vybaveny výparníkovými a kondenzátorovými spirálami, které jim umožňují provádět chlazení a vytápění podle potřeby.Cívka výparníku zachycuje teplo přítomné ve vzduchu v místnosti a přenáší jej Přečtěte si více
 • Kompletní průvodce: Náklady na tepelné čerpadlo zdroje vzduchu

  2022-01-07

  Tepelná čerpadla se překvapivě stala „nezbytným“ spotřebičem pro svou schopnost nabídnout pohodlný a spolehlivý zdroj energie pro každého, kdo chce ohřát své bazény nebo zůstat v teple uvnitř.Pokud chcete investovat do topné nebo chladicí jednotky, tepelná čerpadla jsou bezesporu vhodnou variantou pro vaše potřeby Přečtěte si více
 • Nejlepší výrobci vzduchových tepelných čerpadel roku 2022

  2021-10-30

  Vzduchová tepelná čerpadla jsou vysoce účinným a obnovitelným řešením vytápění pro mnoho majitelů nemovitostí.Tato hodnotná zařízení pomáhají šetřit peníze na účtech za energii, mají nízkou uhlíkovou stopu, mají vysoký sezónní koeficient výkonu (SCOP), lze je využít k vytápění a chlazení, mají nízkou hlavní Přečtěte si více
 • Pro splnění požadavků projektu China North „Coal to Electric“ společnost Sprsun

  2016-08-19

  Severovýchodní region v posledních letech generuje příliš mnoho energie, což vážně přispělo ke smogu, upozornilo prohlášení Národní energetické správy (NEA). NEA naléhala na region, aby zrušil nebo odložil projekty výroby elektřiny z uhlí se společnou kapacitou přes 7,5 milionu kilowattů.Regiony s mírou plýtvání energií vyšší než 20 procent by měly zastavit nové projekty. K nahrazení uhelných kotlů byly zvoleny tepelná čerpadla, elektrické kotle,11druhy způsobů vytápění. Přečtěte si více

Recommended Heat Pump Products

Air Source Monoblock Heat Pumps forHot Water/House Heatin

Guangzhou SPRSUN New Energy Technology Development Co., Ltd.

Profesionální výrobce tepelných čerpadel od roku 1999
No.15 Tangxi Road, Yinsha lndustrial Park, Xintang, Zengcheng , Guangzhou, Guangdong, China, 511338

Kontaktujte SPRSUN. Podpora 7/24. Odpovíme vám co nejdříve!

Tel: 0086-20-82181867
Phone: 0086-18933985692 
WhatsApp: 0086-18933985692