Home / Novinky / Firemní blog / SPRSUN uvádí na trh sadu tepelného čerpadla pro snazší instalaci

SPRSUN uvádí na trh sadu tepelného čerpadla pro snazší instalaci

Zobrazení:1     Autor:Editor webu     Čas publikování: 2022-09-21      Původ:Stránky

Souhrn: SPRSUN, jeden z předních výrobců ekologických a energeticky účinných tepelných čerpadel, uvedl na trh svou novou produktovou sadu.Sada tepelného čerpadla SPRSUN je navržena tak, aby pomohla šetřit čas a peníze na instalaci tepelného čerpadla.


Čína – SPRSUN se zabývá výrobou tepelných čerpadel již léta a zákazníkům ve více než 60 zemích představuje některá z cenově nejefektivnějších a energeticky nejúčinnějších řešení vytápění.Produkty společnosti jsou hodnoceny mezi nejlepší kvůli jejich spotřebitelsky orientovanému designu a vlastnostem.Společnost SPRSUN, která se zaměřuje na dodávání produktů nejvyšší kvality na trh a šetří zákazníkům více peněz, oznámila svůj hydronický modul – Souprava tepelného čerpadla SPRSUN.


sprsunnew01

SPRSUN Sada tepelného čerpadla – šetří vám čas a peníze na instalaci tepelného čerpadla


Instalační sada tepelného čerpadla SPRSUN byla navržena tak, aby spotřebitelům ušetřila čas a peníze na instalaci tepelného čerpadla.Produkt je popsán jako ideální mimo jiné pro instalaci monoblokových tepelných čerpadel.


Při popisu sady tepelného čerpadla SPRSUN řekl mluvčí společnosti;'Sada tepelného čerpadla se skládá ze všech hlavních součástí pro instalaci, včetně vodního čerpadla, elektrické skříňky, AC stykače, třícestného ventilu, expanzní nádoby, filtru, spínače ochrany proti úniku, atd. V současné době sada podporuje R32 DC Inverter Heat Čerpadla, která zákazníkům šetří spoustu času a peněz na instalaci tepelného čerpadla. Instalace hydronického monoblokového tepelného čerpadla nebyla nikdy tak snadná!'


Když jsme hovořili o uvedení nového produktu na trh, společnost prostřednictvím svého mluvčího tvrdila, že je odhodlána uvádět na trh cenově efektivní a přitom vysoce účinné produkty.Společnost poznamenala, že její nově uvedený produkt je dodáván se vším, co spotřebitelé potřebují k instalaci svých tepelných čerpadel, a zároveň jim ušetří náklady na instalaci mezi 2 000 a 10 000 USD.


Se sadou tepelného čerpadla SPRSUN si spotřebitelé budou moci své jednotky nainstalovat sami, aniž by museli utrácet jmění za najímání profesionálního instalačního technika.Budou také eliminovat potřebu nákupu instalačního příslušenství, zejména proto, že krabice sady je dodávána se vším potřebným k instalaci jejich tepelného čerpadla.


Pomocí hydronického modulu mohou nyní zákazníci zažít více ze svého SPRSUN tepelných čerpadel, zejména proto, že budou používat příslušenství doporučené výrobcem, které zlepší funkčnost a efektivitu jejich produktu.Některé položky v instalační sadě zahrnují vysoce účinná vodní čerpadla Grundfos navržená tak, aby maximalizovala účinnost systému vytápění na bázi vody a zároveň slibovala delší životnost;3cestný ventil, který umožňuje zákazníkům vybrat si nejlepší režim pro jejich instalační potřeby;expanzní nádrž, která slibuje zvýšenou bezpečnost, když voda expanduje v důsledku varu a zvýšeného tlaku;a multifunkční magnetický separátor nečistot CALEFFI s filtrem.


SPRSUN slibuje své trvalé odhodlání zavádět produkty zaměřené na zákazníky, které nabízejí nejlepší hodnotu za peníze.Společnost lze kontaktovat prostřednictvím e-mailu na adrese inquiry@sprsunheatpump.com.Všechna odeslaná vložení budou přidána během syndikace.

---------------------------

Níže je uveden Media Contact/NAP pro vaše vydání.To bude zobrazeno na konci každého syndikovaného vydání.Ujistěte se, že jsou tyto informace správné.(* označuje povinné a nemůže zůstat prázdné):

Název společnosti*: SPRSUN

Kontaktní osoba: Jason Yao

Telefon: 0086-20-82181867

Whatsapp: 86-18933985692

Adresa: No.15 Tangxi Road, průmyslový park Yinsha, Xintang, okres Zengcheng

Město: Guangzhou

Stát: Guangdong

PSČ: 511338

Země*: KN

Webová stránka*: https://www.sprsunheatpump.com/


Related Heat Pump Articles

 • Rozdíl mezi spirálou výparníku a spirálou kondenzátoru

  2023-12-01

  Cívky kondenzátoru a výparníku jsou obvykle spojeny s velkoobchodními tepelnými čerpadly.V zásadě jsou všechny AC s chladivy vybaveny výparníkovými a kondenzátorovými spirálami, které jim umožňují provádět chlazení a vytápění podle potřeby.Cívka výparníku zachycuje teplo přítomné ve vzduchu v místnosti a přenáší jej Přečtěte si více
 • Kompletní průvodce: Náklady na tepelné čerpadlo zdroje vzduchu

  2022-01-07

  Tepelná čerpadla se překvapivě stala „nezbytným“ spotřebičem pro svou schopnost nabídnout pohodlný a spolehlivý zdroj energie pro každého, kdo chce ohřát své bazény nebo zůstat v teple uvnitř.Pokud chcete investovat do topné nebo chladicí jednotky, tepelná čerpadla jsou bezesporu vhodnou variantou pro vaše potřeby Přečtěte si více
 • Nejlepší výrobci vzduchových tepelných čerpadel roku 2022

  2021-10-30

  Vzduchová tepelná čerpadla jsou vysoce účinným a obnovitelným řešením vytápění pro mnoho majitelů nemovitostí.Tato hodnotná zařízení pomáhají šetřit peníze na účtech za energii, mají nízkou uhlíkovou stopu, mají vysoký sezónní koeficient výkonu (SCOP), lze je využít k vytápění a chlazení, mají nízkou hlavní Přečtěte si více
 • Pro splnění požadavků projektu China North „Coal to Electric“ společnost Sprsun

  2016-08-19

  Severovýchodní region v posledních letech generuje příliš mnoho energie, což vážně přispělo ke smogu, upozornilo prohlášení Národní energetické správy (NEA). NEA naléhala na region, aby zrušil nebo odložil projekty výroby elektřiny z uhlí se společnou kapacitou přes 7,5 milionu kilowattů.Regiony s mírou plýtvání energií vyšší než 20 procent by měly zastavit nové projekty. K nahrazení uhelných kotlů byly zvoleny tepelná čerpadla, elektrické kotle,11druhy způsobů vytápění. Přečtěte si více

Recommended Heat Pump Products

Air Source Monoblock Heat Pumps forHot Water/House Heatin

Guangzhou SPRSUN New Energy Technology Development Co., Ltd.

Profesionální výrobce tepelných čerpadel od roku 1999
No.15 Tangxi Road, Yinsha lndustrial Park, Xintang, Zengcheng , Guangzhou, Guangdong, China, 511338

Kontaktujte SPRSUN. Podpora 7/24. Odpovíme vám co nejdříve!

Tel: 0086-20-82181867
Phone: 0086-18933985692 
WhatsApp: 0086-18933985692