Home / Novinky / Firemní blog / SPRSUN Transformuje bulharskou továrnu na zpracování potravin pomocí nejmodernější technologie tepelného čerpadla

SPRSUN Transformuje bulharskou továrnu na zpracování potravin pomocí nejmodernější technologie tepelného čerpadla

Zobrazení:6     Autor:Editor webu     Čas publikování: 2023-11-21      Původ:Stránky

Jedna z bulharských továren na zpracování potravin se rozhodla skočit do zelenější budoucnosti a vydala se na cestu ekologické transformace s SPRSUN, světovým lídrem v technologii tepelných čerpadel.Výzvy továrny po určitou dobu zahrnovaly vysokou spotřebu energie, potřebu chránit životní prostředí a ukončení používání zastaralých zařízení.Vydávají se na revoluční přístup, který bude mapovat nová měřítka v oboru.


SPRSUN Projekt v Bulharsku

Výzvy, kterým je třeba čelit

Vysoká spotřeba energie: Vzhledem k tomu, že se jedná o energeticky náročný průmysl, prudký nárůst účtů za elektřinu způsobil, že továrna postrádala některé inovativní nápady.

Politická reakce: Snížení úrovně uhlíku a nulový příspěvek k udržitelnému životnímu prostředí se zdálo být v souladu s „Globálním plánem nulových emisí uhlíku“.

Staré zařízení: Riziko pro bezpečnost způsobené stárnoucími palivovými topnými a chladicími systémy vyžaduje, aby bylo naléhavě nahrazeno moderní, silnou a účinnou alternativou.


Revoluční řešení SPRSUN

Ve spolupráci s předním světovým výrobcem tepelných čerpadel – SPRSUN vyvinula továrna řešení navržené přímo pro její potřeby.Poté, co byly všechny testy dokončeny a byly úspěšné, může nový systém tepelného čerpadla, kterým továrna nyní disponuje, poskytnout:

Multifunkční Funkce: Systém tepelného čerpadla efektivně uspokojuje požadavky továrny na teplou vodu, zimní vytápění a letní chlazení kanceláří.

Řídicí systém s inteligencí: Integrované pokročilé řídicí systémy jsou připraveny k účinné a přesné regulaci teploty.Mohou být také ovládány na dálku prostřednictvím mobilní aplikace pro větší provozní flexibilitu.


Provoz při extrémně nízkých teplotách se stabilitou

Jednotky tepelného čerpadla SPRSUN poskytnou maximální výkon i hluboko v nejkrutější bulharské zimě a mohou pohodlně pracovat při teplotách -25℃.


Integrace obnovitelné energie

Nejde jen o samotná tepelná čerpadla.SPRSUN a celkový ekologický přístup této bulharské továrny také bere v úvahu použití panelů.Za slunečných dnů se světlo přeměňuje na elektřinu jako doplněk vytápění.Pokud není dostatek solární energie, poběží tepelná čerpadla na elektřinu.Cílem je snížit přílišnou závislost na nepřirozených zdrojích energie.


Výsledky a výhody

Cílem nového systému tepelného čerpadla je snížit spotřebu elektrické energie o 30 %, což pro továrnu znamená značné úspory nákladů.Využitím odpadního tepla a integrací obnovitelné energie zažívá Bulharsko pozoruhodné snížení emisí uhlíku.

S ohledem na konkurenční výhodu technologie tepelných čerpadel se továrna na zpracování potravin umisťuje jako trendsetter.Je nastaven tak, aby byl napodoben jinými zařízeními na zpracování potravin.To je nyní bod zlomu, kdy bude společnost svědkem udržitelnosti v rámci odvětví.


O SPRSUN

SPRSUN, profesionální výrobce tepelných čerpadel založený v roce 1999, se umístil jako průkopník v oblasti ekologických inovací.Je to větší hráč na čínském trhu, pokud jde o výrobu DC invertorových tepelných čerpadel, vzduchových tepelných čerpadel a bazénových tepelných čerpadel.Díky dodržování mezinárodních standardů je jejich globální přítomnost nyní pociťována ve více než 30 zemích.

Všechna jejich tepelná čerpadla jsou vyráběna podle norem EN14511 a mají certifikace jako CCC CE KEYMARK ISO SAA RoHS ERP.Nejnovější řada jejich DC invertorových tepelných čerpadel byla oceněna energetickým štítkem ERP A+++ od TUV SUD, což znamená, že jsou vysoce energeticky účinné.


Pro další informace kontaktujte přes

Tel: 0086-20-82181867

Telefon: 0086-18933985692

WhatsApp: 0086-18933985692

E-mailem: inquiry@sprsunheatpump.com


Related Heat Pump Articles

 • Rozdíl mezi spirálou výparníku a spirálou kondenzátoru

  2023-12-01

  Cívky kondenzátoru a výparníku jsou obvykle spojeny s velkoobchodními tepelnými čerpadly.V zásadě jsou všechny AC s chladivy vybaveny výparníkovými a kondenzátorovými spirálami, které jim umožňují provádět chlazení a vytápění podle potřeby.Cívka výparníku zachycuje teplo přítomné ve vzduchu v místnosti a přenáší jej Přečtěte si více
 • Kompletní průvodce: Náklady na tepelné čerpadlo zdroje vzduchu

  2022-01-07

  Tepelná čerpadla se překvapivě stala „nezbytným“ spotřebičem pro svou schopnost nabídnout pohodlný a spolehlivý zdroj energie pro každého, kdo chce ohřát své bazény nebo zůstat v teple uvnitř.Pokud chcete investovat do topné nebo chladicí jednotky, tepelná čerpadla jsou bezesporu vhodnou variantou pro vaše potřeby Přečtěte si více
 • Nejlepší výrobci vzduchových tepelných čerpadel roku 2022

  2021-10-30

  Vzduchová tepelná čerpadla jsou vysoce účinným a obnovitelným řešením vytápění pro mnoho majitelů nemovitostí.Tato hodnotná zařízení pomáhají šetřit peníze na účtech za energii, mají nízkou uhlíkovou stopu, mají vysoký sezónní koeficient výkonu (SCOP), lze je využít k vytápění a chlazení, mají nízkou hlavní Přečtěte si více
 • Pro splnění požadavků projektu China North „Coal to Electric“ společnost Sprsun

  2016-08-19

  Severovýchodní region v posledních letech generuje příliš mnoho energie, což vážně přispělo ke smogu, upozornilo prohlášení Národní energetické správy (NEA). NEA naléhala na region, aby zrušil nebo odložil projekty výroby elektřiny z uhlí se společnou kapacitou přes 7,5 milionu kilowattů.Regiony s mírou plýtvání energií vyšší než 20 procent by měly zastavit nové projekty. K nahrazení uhelných kotlů byly zvoleny tepelná čerpadla, elektrické kotle,11druhy způsobů vytápění. Přečtěte si více

Recommended Heat Pump Products

Air Source Monoblock Heat Pumps forHot Water/House Heatin

Guangzhou SPRSUN New Energy Technology Development Co., Ltd.

Profesionální výrobce tepelných čerpadel od roku 1999
No.15 Tangxi Road, Yinsha lndustrial Park, Xintang, Zengcheng , Guangzhou, Guangdong, China, 511338

Kontaktujte SPRSUN. Podpora 7/24. Odpovíme vám co nejdříve!

Tel: 0086-20-82181867
Phone: 0086-18933985692 
WhatsApp: 0086-18933985692