Home / Heat Pump Blog / Novinky z oboru / Průmyslový blog / Nejlepší výrobci tepelných čerpadel pro podporu vašeho podnikání

Nejlepší výrobci tepelných čerpadel pro podporu vašeho podnikání

Zobrazení:22     Autor:Editor webu     Čas publikování: 2023-11-30      Původ:Stránky


S celosvětově rostoucí poptávkou po tepelných čerpadlech mnoho výrobců tepelných čerpadel a odborů věnovalo mnoho finančních prostředků na zajištění splnění požadavků.Podle publikace EU je v současnosti v Evropě instalováno téměř 20 milionů tepelných čerpadel, z nichž 3 miliony byly instalovány jen v roce 2022.Zpráva ukazuje významný nárůst do roku 2030 díky investici navrhované EU, která dosahuje až 5 miliard EUR.


co víc, Evropská zelená dohoda také stanoví cíl snížit do roku 2030 čisté emise o 55 %. Novela F-plynu z roku 2023 vydané EU plánuje od roku 2027 úplný zákaz malých tepelných čerpadel a klimatizací s obsahem fluoru (<12 kW) s hodnotou GWP vyšší než 150 a plánuje v roce 2032 tyto produkty úplně vyřadit.To je dobrá zpráva, protože v závodě o zelenou energii je stále co pokrýt.Údaje Eurostatu ukazují, že 50 % veškeré energie spotřebované v EU jde na vytápění a chlazení.


Za účelem dosažení výše uvedeného cíle jsou hlavními směry politiky EU pro nová tepelná čerpadla na chladiva:

● Řídit propagaci nízkoteplotních chladiv a chladiv nevypouštějících skleníkové plyny: jako je amoniak (NH3, R717) a propan (R290).

● Postupné vyřazování chladiv s vysokým skleníkovým efektem, jako jsou fluorované uhlovodíky (HFC) (R32, R410A), aby se snížily emise skleníkových plynů.


SPRSUN bytové tepelné čerpadlo R290


Proto je nutné hledat spolehlivého výrobce pro dovoz nejnovějších ekologických tepelných čerpadel.Na trhu jsou stovky výrobců tepelných čerpadel.Některé z nich však vynikají jako nejlepší z pozoruhodných důvodů.V tomto článku budeme sdílet seznam nejlepších výrobců tepelných čerpadel po celém světě, proč jsou nejlepší, a také faktory, které byste měli vzít v úvahu při výběru důvěryhodného výrobce tepelných čerpadel.


18 Seznam předních výrobců tepelných čerpadel

S ohledem na důležité faktory, jako jsou vnitřní komponenty, standardní a pokročilé funkce, možnosti a energetická účinnost, toto je seznam 28 největších společností, které vyrábějí tepelná čerpadla.


Značka

Hlavní kategorie

Země

Založeno v

SPRSUN

Tepelné čerpadlo vzduch/vzduch-voda/tepelné čerpadlo bazén

Čína

1999

Viessmann

Tepelná čerpadla vzduch a země

Německo

1917

Vaillant

Tepelná čerpadla země, voda a vzduch

Německo

1874

Daikin

Vzduchová a bytová tepelná čerpadla

Japonsko

1924

Bosch

Tepelné čerpadlo vzduch-vzduch

Německo

1886

Vlk

Tepelné čerpadlo vzduch-zdroj

Německo

1920

Stiebel Eltron

Ohřívač vody

Německo

1924

Glen Dimplex

Domácí tepelné čerpadlo

Spojené království

1973

Alpha Innotec

Výroba a montáž tepelných čerpadel

Německo

1998

Brotje

Monoblokové tepelné čerpadlo

Německo

1919

Solvis

Tepelná čerpadla a solární tepelné systémy

Belgie

1988

Mitsubishi

Tepelné čerpadlo vzduch-zdroj

Japonsko

1921

DOBRÝ MUŽ

Centrální klimatizace a tepelné čerpadlo

USA

1954

Johnson Controls

HVAC (vytápění, ventilace a klimatizace)

Irsko

1885

LG

Tepelné čerpadlo vzduch-voda

Jižní Korea

1958

Samsung

Tepelné čerpadlo vzduch-zdroj

Jižní Korea

1938

Panasonic

Tepelné čerpadlo vzduch-voda

Japonsko

1918

Dopravce

Tepelné čerpadlo vzduch-voda

USA

1915

Lennox

Bytové tepelné čerpadlo

USA

1895

TRANE

Tepelná čerpadla vzduch-voda a voda-voda

USA

1913

Midea

Vzduchové tepelné čerpadlo, domácí spotřebiče

Čína

1968

RHEEM

Ohřívač vody, bojler a HVAC

USA

1925

RHEEM

Ohřívač vody, bojler a HVAC

USA

1925

Calorex

Tepelné čerpadlo a odvlhčovač pro bazén

Spojené království

1977

Xylem

Čerpadlo ústředního topení

USA

2011

Napoleon

Plynové pece a výrobky pro venkovní vytápění

USA

1976

Kensa

Tepelné čerpadlo země-voda

Spojené království

1999

NIBE Industrier

Tepelná čerpadla a kamna

Švédsko

1952

Heat Exchange and Transfer Inc

Tepelné čerpadlo a výměník tepla

USA

1968


1. SPRSUN

● Sídlo: Guangdong, Čína

● Rok založení: 1999

● Certifikáty: MCS, TUV, KEYMARK, BAFA, SAA, ERP, RoHS


Logo SPRSUN


SPRSUN je seriózní tepelné čerpadlo Čína výrobce, který prodává ve více než 60 zemích a regionech.V průběhu let společnost tepelných čerpadel neustále vyráběla vynikající produkty pomocí pokročilých technologií a díky partnerství s renomovanými společnostmi, jako jsou Mitsubishi, Panasonic, CAREL, Grundfos, Copeland a Danfoss, dosáhla vyšší kvality produktů.SPRSUN má také dvě nezávislé testovací laboratoře tepelných čerpadel, které zajišťují výkon tepelných čerpadel.To je důvod, proč se SPRSUN odlišuje od ostatních společností.


Společnost vyrábí několik typů tepelných čerpadel, jako jsou DC invertorová tepelná čerpadla, vzduchová tepelná čerpadla, tepelná čerpadla vzduch-voda, bazénová tepelná čerpadla, Tepelná čerpadla R290, atd., a každý z nich má hodnocení ERP A+++, což je nejvyšší dostupné hodnocení.


Jako jeden z největších výrobců tepelných čerpadel má SPRSUN rozsáhlé schopnosti navrhovat tepelná čerpadla v pěti pracovních režimech – centrální teplá voda, centrální chlazení, vytápění celého domu, teplá voda + chlazení domu a teplá voda + vytápění domu , proto slouží jako poskytovatel komplexních řešení.Tepelná čerpadla SPRSUN pracují hladce i v prostředí s nízkou teplotou -30 ℃.


2. Viessmann

● Sídlo: Allendorf, Německo

● Rok založení: 1917

● Certifikáty: Certifikace podle ISO 14001, ISO 9001, ISO 50001 a ISO 45001

Logo Viessmann

Díky využití obnovitelné energie a vysoce účinného topného systému se Viessmann stal jedním z nejuznávanějších výrobců tepelných čerpadel v oboru.Jejich produkty využívají pokročilou technologii tepelných čerpadel k využití tepla ze země a venkovního vzduchu k zajištění vytápění šetrného k životnímu prostředí.Tepelná čerpadla nové generace vyráběná společností Viessmann se označují jako vitocal a jsou kategorizována podle zdroje tepelné energie, kterým jsou;Tepelná čerpadla vzduch a země.Produkty Vitocal nezajišťují pouze vytápění, ale lze je použít k chlazení a také k zásobování obytných i komerčních budov teplou vodou.


3. Vailant

● Sídlo: Remscheid, Německo

● Rok založení: 1874

● Certifikáty: ISO 9001, ISO 14001 a ISO 45001

Logo Vaillant


S více než 150 lety služeb je Vailant jedním z nejstarších rodinných dodavatelů tepelných čerpadel na světě.Společnost se specializuje na výrobu a prodej několika typů topné, chladicí a klimatizační techniky, která zajišťuje efektivní přeměnu energie v budovách.Jedním z cílů organizace je zaměřit se na zlepšování energeticky úsporných a ekologických řešení pro vytápění a ohřev vody.


Mezi produkty vyráběné společností Vaillant patří tepelná čerpadla, plynové kondenzační kotle, solární termiky, ventilační systémy pro nízkoenergetické budovy, dělené klimatizační jednotky a digitální řešení, která zajišťují pohodlí za všech okolností.Kromě toho organizace zajišťuje partnerství s instalačními firmami produktů, aby jim poskytla aktuální podrobnosti o tom, jak by měly být produkty instalovány.


4. Daikin

● Sídlo: Osaka, Japonsko

● Rok založení: 1924

● Certifikáty: F-GAS CERTIFICATE, ISO 45001 CORPORATE, ISO 45001 ARICCIA a, ISO 45001 SETTALA

Logo Daikin


Jedná se o japonskou nadnárodní konglomerátní společnost, která se primárně zaměřuje na poskytování služeb klimatizace a chlazení.Ve snaze najít rovnováhu mezi pohodlným životním stylem a ochranou životního prostředí přijal Daikin k napájení svých tepelných čerpadel zelenou energii.


Daikin je zkušený výrobce tepelných čerpadel se širokou škálou produktů, které uspokojí potřeby obytných i komerčních prostor.Tepelné čerpadlo Daikin může provádět vytápění i chlazení při extrémně nízké hladině hluku.Se společností Daikin by snížení nákladů na energii nepředstavovalo problém, protože její solární kolektor je schopen po celý rok pokrýt 60 % spotřeby teplé vody v domácnosti.


5. Bosch

● Sídlo: Gerlingen, Německo

● Rok založení: 1886

● Certifikáty: ISO 9001:2015

Logo Bosch


Bosch je strojírenská společnost, jejíž oblast působnosti se rozkládá ve čtyřech sektorech, kterými jsou;průmyslové technologie, mobilita, spotřební zboží a energie pro technologie budov.V průběhu let se společnost prokázala jako vynikající mezi mnoha inovativními výrobci tepelných čerpadel.


Některá tepelná čerpadla Bosch jsou schopna dosáhnout účinnosti až 20,5 SEER (Seasonal Energy Efficiency Ratio), což z nich činí rozumnou volbu pro snížení účtů za energii.Jsou poměrně účinné a přicházejí s funkcí, která automaticky reguluje teplotu v místnosti.S tímto tepelným čerpadlem mohou uživatelé ovládat a sledovat svou spotřebu energie pomocí aplikace pro tablet zařízení pouhým pohybem zápěstí.


6. Vlk

● Sídlo: Mainburg, Německo

● Rok založení: 1920

● Certifikáty: DIN EN ISO 9001-TUEV Nord anglicky, DIN EN ISO 900-TUEV Nord deutsch a Recyclingzertifikat 2019 TVP


Logo Wolf


Wolf je odborník na vnitřní klima a dodavatel systémů s více než 50 lety zkušeností.Mezi jejich produkty patří solární tepelné systémy, generátory tepla, mechanické ventilátory a klimatizační systémy.Tepelná čerpadla vyráběná společností Wolf jsou bezproblémová a technicky vyzrálá, aby spolehlivě fungovala a získávala více bodů, pokud jde o šetrnost k životnímu prostředí.


Wolf je jedním z výrobců tepelných čerpadel, který má dlouhý seznam produktových katalogů, které hladce zapadnou do designového konceptu vašeho domova.Některé z jejich produktů mají řídicí technologii, která je integruje do inteligentní sítě.Tato značka vás vybaví pohodlím a flexibilitou ovládání topných systémů prostřednictvím portálu Smartset nainstalovaného ve vašem telefonu.


7. Stiebel Eltron

● Sídlo: Holzminden, Německo

● Rok založení: 1924

● Certifikáty: Certifikováno podle ISO 9001, ISO 5000 a ISO 14001

Stiebel Eltron


Tato organizace se specializuje na poskytování kvalitních služeb HVAC poháněných energií získanou ze slunce, větru a vody.Stiebel Eltron vlastní dvě národní a čtyři mezinárodní výrobní závody.Mají také asi dvacet šest dceřiných společností ve 120 zemích, které pomáhají distribuovat německé standardní produkty a řešení.


Stiebel Eltron je renomovaná společnost zabývající se tepelnými čerpadly, která zajišťuje, aby jejich produkty odpovídaly stanoveným regulačním normám, a zejména snižují globální emise C02.Díky široké škále modelů tepelných čerpadel, které poskytují, existuje značka pro každou instalační situaci, ať už v nových nebo starých budovách;vnitřní nebo venkovní instalace.


Tepelná čerpadla Stiebel Eltron jsou vyvinuta na vysoké úrovni vertikální výroby, aby efektivně pracovala při velmi nízkých teplotách.Jejich produkty zahrnují;tepelné čerpadlo a větrání, ohřev užitkové vody a vytápění místností.


8. Glen Dimplex

● Sídlo: Dublin, Irsko

● Rok založení: 1973

● Certifikáty: CE a ISO9000

Logo Glen Dimplex

Dimplex byla irská společnost zabývající se elektrickým vytápěním, která se později spojila s Glen electronics a vytvořila současný název Glen Dimplex.Společně se stali jedním z největších výrobců tepelných čerpadel a mnoha dalších HVAC řešení.


Jejich tepelná čerpadla jsou navržena tak, aby poskytovala řešení vytápění a větrání obytných a komerčních budov.Jejich řešení jsou integrována s chytrými elektrickými systémy, které využívají nejnovější komunikační a řídicí technologie.Čerpadlo Glen Dimplex získává až 80 % požadované energie z prostředí, čímž snižuje přebytky vynaložené na fosilní energii.


9. Alpha Innotec

● Sídlo: Kasendorf, Bayern, Německo.

● Rok založení: 1998

● Certifikáty: EHPA Zertifikat LWDV, EHPA Zertifikat LWD a EHPA Zertifikat LWV, LWCV, LWAV, LWAV+ 82-122

Logo Alpha Innote

Alpha Innotec je výrobcem tepelných čerpadel, který pomáhá jednotlivcům/organizacím užívat si kvalitního vnitřního pohodlí v jejich prostoru.Společnost byla založena v roce 1998 a od té doby vytvořila špičkové portfolio produktů, které lze použít v hotelech, školách, domácnostech a kancelářích.


Služby společnosti zahrnují výrobu vzduchových tepelných čerpadel, zemních tepelných čerpadel, ohřevu užitkové vody a dalších typů inovativních tepelných čerpadel.Regulátor tepelného čerpadla Luxtronik společnosti Alpha Innotec pomáhá při vytváření bezproblémového spojení s chytrými telefony a dalšími digitálními zařízeními.


10. Brötje

● Sídlo: Rastede, Německo.

● Rok založení: 1919

● Certifikáty: CE-0085CO0217.

Logo BDR Therma Group

Brötje existuje již více než 100 let.Je známo, že poskytuje vysoce kvalitní a inovativní řešení v oblasti topné techniky.Brötje již nestojí samostatně, protože je nyní členem skupiny BDR Therma, která je zodpovědná za prodej produktů HVAC v Evropě.


Značka vyrábí širokou škálu tepelných čerpadel pro rezidenční i komerční potřeby, poháněných zelenou energií ze zemních nebo vzdušných zdrojů.Jejich produkty jsou navrženy tak, aby poskytovaly maximální výkon z minimálního prostoru.


11. Solvis

● Sídlo: Beekbergen, GE Nizozemsko

● Rok založení: 1988

● Certifikáty: Management životního prostředí EN ISO 14001:2015, Management zdraví a bezpečnosti EN ISO 45001:2018

Logo Solvis

Tato společnost se zabývá vývojem hybridních systémů vytápění, systémů vytápění bazénů a technologie teplé vody.Některé z jejich produktů zahrnují;tepelná čerpadla, ploché kolektory, fotovoltaika, sladkovodní systémy a mnoho dalších.


Tato společnost zabývající se tepelnými čerpadly je závislá na fosilních i obnovitelných zdrojích energie pro pohon svého produktu.Pro zvýšení pohodlí lze celé tepelné čerpadlo Solvis ovládat pouze z jednoho bodu, kterým je ovládání na dotykové obrazovce, které lze nainstalovat na libovolné preferované místo.


12. Mitsubishi

● Sídlo: Tokio, Japonsko

● Rok založení: 1921


Logo MitsubishiMitsubishi je legendární japonská společnost, která není uctívána jen jako výrobce tepelných čerpadel A, ale je známá výrobou špičkových elektronických a elektrických produktů.Jejich produkty jsou použitelné v mnoha průmyslových odvětvích, včetně energetických a elektrických systémů, elektronických zařízení, průmyslové automatizace, informačních a komunikačních řešení a domácích spotřebičů.


S tolika zkušenostmi jsou tepelná čerpadla Mitsubishi konstruována s dalšími funkcemi, jako je Kumo Cloud, což je aplikace, která dokáže ovládat systém tepelného čerpadla prostřednictvím telefonu.Aplikace také pomáhá snižovat plýtvání energií.


Mitsubishi také vyniká jako jeden z předních výrobců tepelných čerpadel, kteří využívají technologie jako Amazon Alexa a Google Assistant, stejně jako antialergenní filtry a tiché provozní systémy.


13. DOBRÝ ČLOVĚK

● Sídlo: Texas, USA

● Rok založení: 1975

Logo GOODMAN

GOODMAN pomáhá majitelům domů dosáhnout prvotřídního vnitřního pohodlí od roku 1975 a je nejznámější pro svou cenovou dostupnost.Cenově příznivé produkty společnosti GOODMAN činí společnost jedním z největších výrobců tepelných čerpadel na celém světě.Jejich produkty mají mnoho výhod, jako je nízká počáteční investice, spolehlivý výkon, přímočará záruka a potenciální dlouhodobé úspory energie.


navíc DOBRÝ MUŽ typy tepelných čerpadel je vybavena technologií ComfortBridge, což je systém, který nabízí vyšší efektivitu shromažďováním dat z domova pro optimalizaci vytápění a chlazení.


14. Johnson Controls

● Sídlo: Cork, Irsko

● Rok založení: 1885

Logo Johnson Controls


Jedná se o nadnárodní konglomerát, který navrhuje, vyrábí a instaluje protipožární, bezpečnostní a HVAC zařízení.Johnson Controls vyniká mezi výrobci tepelných čerpadel širokým portfoliem řešení založených na inovacích a odborných znalostech, které sahá až do století.Použití těchto tepelných čerpadel se vztahuje na kanceláře, továrny, sklady, obchody, kampusy, nemocnice, bytové domy a hotely.


Tepelná čerpadla Johnson Controls jsou vybavena rotačními šroubovými kompresory, deskovými výměníky tepla, kondenzátory ohřevu vody a vertikálními akumulátory ASME, díky čemuž mohou optimálně fungovat v náročných podmínkách.


15. LG

● Sídlo: Soul, Jižní Korea

● Rok založení: 1947

Logo LG

LG je jednou ze společností vyrábějících tepelná čerpadla, která existuje již desítky let.Kromě výroby systémů vytápění, ventilace a klimatizace (HVAC) se společnost specializuje také na výrobu několika domácích a elektronických spotřebičů.


Tepelná čerpadla LG jsou známá také jako Therma V Split.Jejich připojení k alternativním zdrojům energie, jako jsou solární panely, může snížit spotřebu energie.Tato čerpadla také obvykle nefungují na plný výkon;využívají pouze množství energie potřebné pro normální provoz.I když jsou vystaveny nejchladnějším teplotám, je zaručeno, že budou optimálně fungovat.


16. Samsung

● Sídlo: Soul, Jižní Korea

● Rok založení: 1938

Logo Samsung


Tepelná čerpadla Samsung jsou navržena tak, aby přísně splňovala předpisy Evropské unie Ekologický a ekonomický systém vytápění (EHS).V průběhu let získala tepelná čerpadla vyráběná v souladu s těmito principy řadu certifikací pro zvýšení nízkých emisí uhlíku a zachování bezpečnosti životního prostředí.


Společnost Samsung je dodavatelem topných zařízení ve vaší blízkosti.Jejich tepelná čerpadla lze instalovat s nádržemi na teplou užitkovou vodu třetích stran nebo je lze použít s předinstalovaným řešením nádrže ClimateHub společnosti Samsung pro prvotřídní pohodlí po celý rok, bez ohledu na klimatické podmínky.Navíc jsou dodávány s dálkovým ovládáním pro snadné ovládání.


17. Panasonic

● Sídlo: Osaka, Japonsko

● Rok založení: 1918

Logo Panasonic

Tepelná čerpadla Panasonic jsou vyvíjena pod obchodním názvem 'Aquarea'. Tato tepelná čerpadla jsou schopna nabízet řešení pro vytápění, chlazení a ohřev vody.Jsou navrženy tak, aby byly velmi účinné a vypouštěly nízký obsah oxidu uhličitého.Tato tepelná čerpadla mohou také pracovat při velmi nízkých teplotách, zejména v zimě.


Jedním z významných důvodů, proč společnost Panasonic uvádí tento seznam výrobců tepelných čerpadel, je způsob, jakým získává energii.Až 80 % potřebné tepelné energie se vyrábí z okolního vzduchu.Tepelná čerpadla Panasonic odebírají tepelnou energii z okolního vzduchu a předávají ji k ohřevu vody potřebné k vytápění domu.


18. Nosič

● Sídlo: Florida, USA

● Rok založení: 1978


Logo dopravce


Carrier Corporation je nepochybně jednou z nejlepších společností zabývajících se tepelnými čerpadly s velmi dobrými důvody.Zaprvé je vybaven řídicím modelem, který umožňuje obyvatelům lépe řídit teplotu, zónování, vlhkost a kvalitu vzduchu ve svém domě.Tepelná čerpadla jsou také dodávána se systémem Greenspeed and Silencer, který umožňuje majitelům domů získat efektivní provoz, ale bez hluku.


Tepelná čerpadla Carrier Corporation jsou navíc navržena tak, aby splňovala současné i budoucí předpisy pro energetickou účinnost.Mohou být použity v obytných a lehkých komerčních budovách, víceúrovňových zařízeních, maloobchodních chladicích zařízeních a mnoha dalších.


19. Lennox

● Sídlo: Texas, USA

● Rok založení: 1895

Logo Lennox

Lennox je mezinárodní společnost, která vyniká výrobou produktů pro vytápění, ventilaci, klimatizaci a chlazení.Společnost vlastní všechny své části a do výroby integruje inovativní technologické prvky.Po více než stoleté činnosti společnost prokázala, že má stálou sílu, což lze vysledovat v jejím progresivním myšlení.


I když napadne sníh a jiná vedra čerpadlo typy vytápění domů nefungují správně, tepelná čerpadla Lennox jsou spolehlivým šampiónem chladného počasí.To je jeden z důvodů, proč se většinou používají v extrémně chladných oblastech, jako je Kanada.Zajišťují, že domov zůstane útulný, i když je počasí nejdrsnější.


20. TRANE

● Sídlo: Dublin, Irsko

● Rok založení: 1913Logo TRANEOd svého založení v roce 1913 se TRANE posunula směrem k vytváření superúčinných produktů, čímž se stala jedním z předních výrobců tepelných čerpadel na celém světě.Produkty značky jsou populárně uznávány pro svou energetickou účinnost a pokročilé funkce, jako je technologie ComfortLink II, které přispívají k celkové energetické účinnosti.


Pokud je snižování nákladů na energii na prvním místě vašeho seznamu, TRANE je nejlepší značkou.Jejich tepelná čerpadla neustále vydělávají vysoko Hodnocení SEER, takže jsou ideální pro majitele domů, kteří se více zajímají o pohodlí a úspory.


21. Midea

● Sídlo: Guangdong, Čína

● Rok založení: 1968Logo MideaMidea se díky své vysoce kvalitní výrobě snadno prosadila na globální trh.Nyní je součástí Fortune 500 společností.V průběhu let společnost rozšířila svůj dosah, protože v současné době má dceřiné továrny a showroomy v jiných částech světa, jako je New Jersey, Kalifornie, Dánsko a Stuttgart.


Mezi klíčové produkty Midea patří systémy HVAC jako tepelná čerpadla, produkty pro chytrou domácnost, chladničky, sušičky, elektronika atd. Jejich produkty jsou distribuovány do více než 200 zemí, takže jsou snadno dostupné.


22. RHEEM

● Sídlo: Atlanta, USA

● Rok založení: 1925


Logo RHEEMRHEEM, který je členem AHRI (Institut pro klimatizaci, vytápění a chlazení), je příkladem nejlepšího výrobce tepelných čerpadel.Společnost vyrábí vysoce kvalitní, ekologicky šetrná a inovativní tepelná čerpadla, která jsou vhodná pro rezidenční i komerční aplikace.


Tepelná čerpadla RHEEM jsou tichá, účinná a super spolehlivá.Tato tepelná čerpadla jsou navržena tak, aby nabízela všestranná řešení vytápění a chlazení.Jsou k dispozici v několika designových modelech s energetickou účinností až 20 SEER.


23. Calorex

● Sídlo: Maldon, Spojené království

● Rok založení: 1977

Alt Text: Logo Calorex

Calorex je prominentní jméno pro společnosti, které vyrábějí tepelná čerpadla a odvlhčovače pro bazény a komerční aplikace.Tepelná čerpadla Calorex, známá pro svou odolnost a energetickou účinnost, se s oblibou používají v soukromých a veřejných bazénech.


Tato tepelná čerpadla jsou vyráběna speciálně tak, aby vyhovovala povětrnostním podmínkám Spojeného království.Řešení vytápění zahrnují teplou užitkovou vodu až do 65 stupňů Celsia bez doplňkového elektrického ohřevu.V průběhu let se společnost upevnila jako nejlepší výrobce tepelných čerpadel výrobou kvalitních produktů a také vynikající zákaznickou podporou.


24. Xylém

● Sídlo: New York, USA

● Rok založení: 1976

Logo XylemXylem je další velké jméno v průmyslu řešení vytápění a chlazení.S domácími kancelářemi na dvou kontinentech, 32 nájemními pobočkami v USA a více než 400 distributory po celém světě.Společnost jako rozsáhlá výrobní kapacita, která zahrnuje výrobu vertikálních, pevných manipulačních, ponorných, koncových sacích a horizontálních čerpadel na úpravu vody.


Vzhledem k tomu, že rostoucí světová populace vyžaduje bydlení, které spotřebuje méně energie a vody, Xylem slouží jako odborník na poskytování energeticky účinných tepelných čerpadel pro systémy vytápění a ohřevu vody v domácnostech, komerčních a průmyslových aplikacích.


25. Napoleon

● Sídlo: Ontario, Kanada

● Rok založení: 1976


Logo NapoleonaPokud hledáte tepelná čerpadla, která mají nejnovější technologii pro pohodlí domova, Napoleon je společnost, kterou je třeba zvážit.Jejich systémy tepelných čerpadel jsou navrženy nad rámec základů, protože obsahují další technologie, jako je integrace inteligentního termostatu, kompresory s proměnnou rychlostí a systémy zónování.


Napoleon jako přední společnost zabývající se tepelnými čerpadly chápe, že pohodlí domova se neomezuje pouze na vytápění.Zahrnuje vytvoření prostředí, které se prolíná s individuálními preferencemi.Jejich řada tepelných čerpadel je navržena tak, aby nabízela komfort a energetickou účinnost na míru.


26. Kensa

● Sídlo: Truro, Spojené království

● Rok založení: 1999

Logo KensaKensa je vysoce uznávána jako jeden z největších výrobců tepelných čerpadel na světě, protože je to jediná společnost využívající tepelná čerpadla země-voda ve Spojeném království.Od výroby až po instalaci slouží Kensa jako spolehlivé a účinné řešení vytápění a chlazení pro fosilní paliva.


Ve spolupráci s mnoha odborníky, včetně montérů, specifikátorů a poskytovatelů bytových domů, je Kensa oprávněna vyrábět dobře navržené systémy, které překonávají konkurenci na trhu.Každý vyrobený systém tepelného čerpadla země-voda je konstruován tak, aby byl cenově dostupný a udržitelný po celý rok a přitom vypouštěl nízkouhlíkové emise.


27. NIBE Industrier AB

● Sídlo: Markaryd, Švédsko

● Rok založení: 1952

Logo NIBE Industrier AB

Jedná se o mezinárodní společnost se specializací na topenářskou techniku.Nabízejí širokou škálu komponentů a řešení pro inteligentní vytápění ve všech aplikacích.Patří mezi ně zařízení, jako jsou tepelná čerpadla, kotle a ohřívače vody používané v obytných a komerčních budovách.NIBE je vizionářská organizace, která podporuje prvotřídní řešení v oblasti udržitelné energie.


Společnost NIBE v souladu se svou vizí udržovat dobré životní prostředí splňuje globální rozvojové cíle OSN zaměřené na nízké emise uhlíku a účinná energetická řešení.


28. Heat Exchange and Transfer Inc.

● Sídlo: Pensylvánie, USA

● Rok založení: 1968

Logo Heat Exchange and Transfer Inc


Toto je další výrobce tepelných čerpadel, který má rozsáhlé možnosti výroby několika zařízení, která pomáhají přenášet teplo.Některá z těchto zařízení jsou čerpadla, výměníky tepla, regulační ventily, tlakové nádoby, instalační systémy a mnoho dalších.Jejich aplikace zasahuje do mnoha průmyslových odvětví, včetně automobilového, leteckého, chemického, obranného, ​​elektronického atd.


Heat Exchange and Transfer Inc. je odborníkem na řízení teploty průmyslových procesů a zavázala se pomáhat zákazníkům najít nejlepší řešení pro jejich potřeby.


Jak vybrat důvěryhodného výrobce tepelných čerpadel pro vaši firmu

Jak již bylo zmíněno, na trhu existuje široká škála výrobců tepelných čerpadel.Při výběru značky, od které chcete nakupovat, je proto nezbytné zaujmout promyšlený přístup.


Nyní se pojďme ponořit do faktorů, které vám pomohou filtrovat společnosti tepelných čerpadel.


● Kapacita výzkumu a vývoje

Jedním z nejdůležitějších faktorů, které je třeba zvážit, je výzkumná a vývojová kapacita společnosti.To je geneze tepelného čerpadla;znalosti a technické know-how společnosti určí, jak efektivní jsou její produkty.


Projděte si webové stránky společnosti a získejte přístup do jejich továrny, abyste viděli, jak je vybavena.Poté posuďte výrobní proces, stejně jako inspekce a testy kvality, kterými tepelná čerpadla procházejí před schválením jejich pravosti.


Například SPRSUN má pokročilou testovací laboratoř tepelných čerpadel, která je schopna simulovat provozní výkon tepelných čerpadel při okolní teplotě od -30 do 50 stupňů Celsia.Kromě toho je laboratoř společnosti ratifikována TUV SUD, což znamená, že laboratoř může přímo vydávat zkušební protokoly schválené Evropskou unií (EU).


● Výrobní kapacita

Další důležitý faktor, který je třeba vzít v úvahu při výběru důvěryhodného dodavatel vzduchového tepelného čerpadla je počet tepelných čerpadel, která lze vyrobit v určitém časovém rámci.To může ovlivnit, kdy budou vaše objednávky doručeny, zvláště pokud je potřebujete rychle.


Další stránkou je spolehlivost a životnost tepelných čerpadel.Jedním z důvodů, proč se SPRSUN umístilo na prvním místě v našem seznamu výrobců tepelných čerpadel, je to, že spolupracuje s dalšími předními společnostmi, jako jsou Mitsubishi, Panasonic, CAREL, Copeland a mnoha dalšími, na poskytování vylepšené kvality produktů.


Tyto produkty mohou být nákladné, a proto je moudré prozkoumat výrobní kapacitu a pověst značky.Důvěryhodné společnosti mají za sebou historii výroby spolehlivých produktů a jejich dodání včas.To může nabídnout pocit důvěry při nákupu.


● Kvalita a výkon tepelného čerpadla

Trh je přesycen několika typy produktů od různých výrobců tepelných čerpadel, přičemž některé z nich vykazují špatný výkon.Zkontrolujte kvalitu a životnost součástí, jako je kompresor, kondenzátor, výparník a expanzní ventil.Tyto komponenty zajišťují bezproblémový přenos tepla dovnitř a ven z domu.SPRSUN, zabývající se poskytováním nejlepších tepelných čerpadel, používá k vybavení tepelných čerpadel nejlepší invertorový rotační kompresor Panasonic, regulátor Carel a expanzní ventil, vodní čerpadlo Grundfos, stykač Schneider atd.Všechny komponenty jsou od světových dodavatelů.


zkušebna tepelných čerpadel


Tepelná čerpadla SPRSUN také procházejí 5 přísnými kontrolními procesy, které zahrnují: Návrh systému, Vstupní materiál, Montážní systém, Potrubní štěp a Hotový produkt.Kromě zavedeného přísného systému kontroly kvality má SPRSUN nezávislou zkušební laboratoř tepelných čerpadel, která potvrzuje provozní výkon tepelných čerpadel při okolních teplotách od -30⁰C do 50⁰C.


● Certifikace a zkušenosti s exportem

Velmi důležitým faktorem, který musíte zvážit u toho, kdo pro vás tepelná čerpadla vyrábí, jsou jeho certifikace a zkušenosti s exportem.To je důležitější, pokud výrobce sídlí v jiné zemi.V každé zemi existují určitá pravidla a předpisy, které upravují výrobu, což znamená, že jakýkoli produkt, který není v souladu se zákony vaší země, by se neměl kupovat.


Některé z těchto zákonů zahrnují ISO, EU, CE, EN atd. Tyto zákony mají zajistit, aby používané produkty byly certifikovány a schváleny regulačními orgány.To se provádí za účelem omezení výroby nízké kvality.Ujistěte se proto, že jste si vybrali společnost, jejíž produkty odpovídají předpisům ve vaší zemi.


Například tepelná čerpadla SPRSUN jsou vyráběna podle normy EN14511 s certifikáty CCC, CE, KEYMARK, ISO, RoHS a ERP.Společnost jde dokonce tak daleko, že pomáhá zákazníkům požádat o certifikáty, které jejich země vyžaduje.Pro australské zákazníky se získávají například certifikáty SAA.


● Účast na výstavě

Výstavy a veletrhy se pořádají ze dvou hlavních důvodů.Za prvé, aby společnosti propagovaly své produkty, spolupracovaly s kolegy a komunikovaly s publikem.Za druhé, výstavy a veletrhy dávají zákazníkům příležitost vést osobní diskuse s několika značkami.To jim umožňuje mít informace z první ruky o značce, u které mohou nakupovat.


SPRSUN se účastní mezinárodní výstavy

To je velmi dobrý způsob, jak zjistit, jaké společnosti dobře vyrábějí tepelná čerpadla.Tuto příležitost můžete prozkoumat účastí na výstavách a návštěvou stánku každého výrobce tepelných čerpadel.Posuďte a porovnejte možnosti výrobců, abyste mohli učinit informované rozhodnutí.


● Záruka

Nikdo není spokojený, když se věci porouchají, zvláště když jsou dost drahé.Jak již bylo řečeno, nejlepší výrobci tepelných čerpadel mají solidní záruky, na které se vztahuje po dlouhou dobu.


Před výběrem výrobce si prověřte délku a rozsah záruky.Delší záruční doba odráží hlubokou víru výrobce ve spolehlivost a životnost produktu.Například SPRSUN nabízí 36měsíční záruku plus doživotní podporu údržby.


Pro klid a jistotu produktu, který dlouho vydrží, upřednostňujte značky se silnou pověstí a komplexními zárukami.


● Energetická účinnost

Výběr nejlepšího výrobce tepelných čerpadel s vynikající energetickou účinností je velkou výhrou.Nejen, že je udržitelný, ale také vám pomůže snížit vaše účty za energii.Prozkoumejte tepelná čerpadla všech výrobců a vyhledejte dvě důležitá hodnocení: sezónní poměr energetické účinnosti (SEER) a topný sezónní faktor výkonu (HSPF).Čím vyšší jsou hodnoty těchto hodnot, tím jsou tepelná čerpadla energeticky účinnější.Dobrým příkladem jsou SPRSUN tepelná čerpadla;mají ERP hodnocení A+++, což je nejvyšší dostupné hodnocení.


Dále upřednostňujte tepelná čerpadla, která mají označení Energy Star – to je certifikace, která dokazuje, že systém tepelného čerpadla splňuje přísné normy energetické účinnosti stanovené Agenturou pro ochranu životního prostředí (EPA).


● Základní a pokročilé funkces

Jak se svět vyvíjí a je chytřejší s novými technologiemi, které se každým dnem snižují, následují tepelná čerpadla.Kromě základních funkcí si vyberte tepelná čerpadla s doplňkovými funkcemi pro prvotřídní pohodlí.Vyberte si výrobce, jako je SPRSUN, který obsahuje pokročilé funkce, jako je chytré ovládání, mimořádně nízká hlučnost a také samoregulační systém vytápění a chlazení.To také zahrnuje používání aplikací, Wi-Fi, podporu inteligentního termostatu a další inovativní technologie k regulaci teploty v domácnosti.


Díky nim mohou mít uživatelé kontrolu nad svým domovem, ať už jsou doma nebo mimo domov, a snáze tak ušetří na účtech za energii.


● Náklady

Stejně jako to platí pro každou komoditu, i cena má vliv na to, koho vybrat mezi nejlepšími výrobci tepelných čerpadel.Prvním nákladem, který je třeba zvážit, je počáteční investice.Pořizovací cena tepelného čerpadla každé značky se liší a lze to přičíst faktorům, jako je kvalita použitých materiálů, integrované doplňkové funkce a mnoho dalších.


Další náklady, které je třeba zvážit, je instalace.Musíte si položit otázky jako: Jak snadná je instalace?Jaké jsou podmínky pro přesnou instalaci?Jaká je přibližná cena instalace?Pravdou je, že náklady na instalaci nelze zjistit, ale je nejlepší získat cenovou nabídku, abyste mohli dobře plánovat.


Závěr

Vybrat si důvěryhodného výrobce tepelných čerpadel může být obtížné kvůli nespočtu značek na trhu.V tomto příspěvku jsme se však dotkli všeho, co potřebujete k informovanému rozhodnutí, včetně seznamu nejlepších výrobců tepelných čerpadel a faktorů, které stojí za to zvážit při správném výběru.


Pokud potřebujete další pomoc, můžete kontaktujte nás.Naši odborníci jsou připraveni vám odpovědět.Related Heat Pump Articles

 • Rozdíl mezi spirálou výparníku a spirálou kondenzátoru

  2023-12-01

  Cívky kondenzátoru a výparníku jsou obvykle spojeny s velkoobchodními tepelnými čerpadly.V zásadě jsou všechny AC s chladivy vybaveny výparníkovými a kondenzátorovými spirálami, které jim umožňují provádět chlazení a vytápění podle potřeby.Cívka výparníku zachycuje teplo přítomné ve vzduchu v místnosti a přenáší jej Přečtěte si více
 • Kompletní průvodce: Náklady na tepelné čerpadlo zdroje vzduchu

  2022-01-07

  Tepelná čerpadla se překvapivě stala „nezbytným“ spotřebičem pro svou schopnost nabídnout pohodlný a spolehlivý zdroj energie pro každého, kdo chce ohřát své bazény nebo zůstat v teple uvnitř.Pokud chcete investovat do topné nebo chladicí jednotky, tepelná čerpadla jsou bezesporu vhodnou variantou pro vaše potřeby Přečtěte si více
 • Nejlepší výrobci vzduchových tepelných čerpadel roku 2022

  2021-10-30

  Vzduchová tepelná čerpadla jsou vysoce účinným a obnovitelným řešením vytápění pro mnoho majitelů nemovitostí.Tato hodnotná zařízení pomáhají šetřit peníze na účtech za energii, mají nízkou uhlíkovou stopu, mají vysoký sezónní koeficient výkonu (SCOP), lze je využít k vytápění a chlazení, mají nízkou hlavní Přečtěte si více
 • Pro splnění požadavků projektu China North „Coal to Electric“ společnost Sprsun

  2016-08-19

  Severovýchodní region v posledních letech generuje příliš mnoho energie, což vážně přispělo ke smogu, upozornilo prohlášení Národní energetické správy (NEA). NEA naléhala na region, aby zrušil nebo odložil projekty výroby elektřiny z uhlí se společnou kapacitou přes 7,5 milionu kilowattů.Regiony s mírou plýtvání energií vyšší než 20 procent by měly zastavit nové projekty. K nahrazení uhelných kotlů byly zvoleny tepelná čerpadla, elektrické kotle,11druhy způsobů vytápění. Přečtěte si více

Recommended Heat Pump Products

Air Source Monoblock Heat Pumps forHot Water/House Heatin

Guangzhou SPRSUN New Energy Technology Development Co., Ltd.

Profesionální výrobce tepelných čerpadel od roku 1999
No.15 Tangxi Road, Yinsha lndustrial Park, Xintang, Zengcheng , Guangzhou, Guangdong, China, 511338

Kontaktujte SPRSUN. Podpora 7/24. Odpovíme vám co nejdříve!

Tel: 0086-20-82181867
Phone: 0086-18933985692 
WhatsApp: 0086-18933985692